Powody odrzutów na ShutterStock
Okres przedświąteczny to bardzo gorący czas ,masa wrzut ,długie kolejki i czasy rozpatrywania   Icon_rolleyes   może Ynspektorzy nie wyrabiają się lub robi to automat Smile  i odpad to odpad a po świętach wróci do normy.
Mnie bardziej martwi długi czas od akceptacji do pojawienia sie w PF bo to wróży mniejsza sprzedaż nowości które wpadaja w czarna dziurę Icon_mrgreen
Odpowiedz
http://forums.submit.shutterstock.com/to...788eab52fe
Problem opisany na forum... pracują nad tym Icon_wink
Odpowiedz
Wczoraj wrzuciłem paczkę filmów ( każdy film to montaż czterech ujęć oszronionych liści borówki amerykańskiej - łącznie ok. 30 sekund.) Wszystkie odrzucono z adnotacją, że: edycja jest nie ok., a dodatkowo, że w klipie są zawarte części innych ujęć. Czy to oznacza, że szutter nie przyjmuje montaży, i że muszę poszczególne ujęcia traktować i wysyłać oddzielnie? Na miejscu kupującego to bym się ucieszył, że mam w jednym klipie i szeroki plan, i zbliżenie. Mieliście podobne doświadczenia?
shutterstockistockphotodreamstimefotolia
Odpowiedz
Nigdy nie wrzucałem montaży więc nie wiem....ale chętnie dowiem jak to się skończy bo właśnie czaję się do tego typu filmów więc jakbyś był tak miły i dał znak jak to się skończy na Shutterstock i na innych stockach.....bo na darmo to mi się nie chce tego robić Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Myślę, że może tu chodzi o to, że pojedyncze klipy na szuterze muszą mieć co najmniej 10 sekund, a jeśli są umieszczane w montażu, to czasem się zdarzają krótsze np: 5 sekundowe. Sprawdziłem kilka wcześniej wrzuconych klipów np. z egzotycznego akwarium ( to jest montaż kliku ujęć, z których nie wszystkie mają po 10 sekund i przeszło). Ale może ten kto sprawdzał, nie zwrócił na to uwagi?
Na wszelki wypadek wrzucę raz jeszcze niepoprawiony klip - montaż,  a resztę przerobię na krótkie pojedyncze klipy.  
Przy okazji, nagrywacie częściej w 25 fps czy 30 fps?
shutterstockistockphotodreamstimefotolia
Odpowiedz
Sprawdziłem dokładniej i wyszło że przyjmują klipy juz od 5 sekund..
shutterstockistockphotodreamstimefotolia
Odpowiedz
Zgadza się klipy przyjmują już od 5 sekund (nie zaglądałem tu kilka godzin bo bym Ci to napisał).
Klatkarz wrzucam 25 fps.
Interesuje mnie najbardziej co z tym montażem, jakby Ci coś przeszło daj znakaSmile
Odpowiedz
Pisałem wyżej, że parę razy się udało przemycić montaż, ale ten montaż polegał na stosowaniu szerokiego planu i zbliżeń, a plan filmowy był ten sam (akwarium) i może to zmyliło sprawdzających -  bo przyjęli. Te filmy odrzucone to zestaw różnych ujęć z oszronionego ogrodu: liście, trawa, krzaki  itd.
shutterstockistockphotodreamstimefotolia
Odpowiedz
Tak jak pisałem, wrzuciłem raz jeszcze ten sam montaż, który wczoraj został odrzucony, a dziś przyjęli go w miarę szybko. Puszczam więc pozostałe i czekam na rezultat.
shutterstockistockphotodreamstimefotolia
Odpowiedz
za ynspektorami nie trafisz ... nie ma szans, oni we własnym języku się porozumiewają Icon_wink
______________
:twisted:
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ban na Shutterstock - powody, konsekwencje oxygenka 130 54 215 2016-10-05, 23:53:42
Ostatni post: himalaya
  Powody odrzutow fotoaloja 32 18 886 2008-03-22, 13:05:29
Ostatni post: rachwal

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości