Powody odrzutów na ShutterStock
Trademark? Trzeba docenić za oryginalność! A co to było?
Odpowiedz
(2014-07-02, 22:05:08)Picmax napisał(a): Na znak protestu dam wątrobie dzisiaj wolne.....

Znaczy, że dzisiaj nie pijesz? Smile
Trzeba bylo wczęsniej mówic, tez bym tak zrobił Smile
Odpowiedz
Też mi ostatnio odrzucili pół paczki za Trademark, chociaż wszystkie napisy pousuwałem i nawet w kilku miejscach zmieniłem kolorystykę żeby nie było do czego się czepiać. Napisałem do nich z pytaniem o co chodzi. Okazało się, że się dopatrzyli na nakrętce butelki numeru seryjnego. Kazali usunąć i przesłać ponownie. Picmax, może chodzi o jakiś drobny szczegół łatwy do usunięcia? Może napisz do nich, bo szkoda włożonego wysiłku.
Odpowiedz
Dałem spokój, nie będę walczył.
Na tle zdjęcia były dwie paraboliczne przecinające się linie i uznali że to............
Odpowiedz
(2014-07-03, 08:19:54)Picmax napisał(a): Dałem spokój, nie będę walczył.

Nie rozumiem, ale ok.

(2014-07-03, 08:19:54)Picmax napisał(a): Na tle zdjęcia były dwie paraboliczne przecinające się linie...

Duże te linie? Są ważnym elementem ujęcia?
Odpowiedz
(2014-07-03, 09:12:47)monoimposm napisał(a):
(2014-07-03, 08:19:54)Picmax napisał(a): Dałem spokój, nie będę walczył.

Nie rozumiem, ale ok.

(2014-07-03, 08:19:54)Picmax napisał(a): Na tle zdjęcia były dwie paraboliczne przecinające się linie...

Duże te linie? Są ważnym elementem ujęcia?

Tak są uzupełnieniem kadru.
Napiszę inaczej:

to jakby na Twoich zdjęciach, na karafkach były wycięte dwie paraboliczne linie i ktoś mógłby się dopatrzeć......
Odpowiedz
Jeśli są małe i niezbyt istotne to bym wyretuszował. Jeśli duże albo istotne dla ujęcia, to bym próbował przesłać jeszcze raz z nadzieją, że trafią na kogoś normalnego. Nie lubię jak praca idzie na marne. Na jakiejś Fotolii albo Bigstocku to bym sobie darował, ale na Shutterstock szkoda...
Odpowiedz
ostatnio przechodzą sami siebie. wczoraj odwalili mi zdjęcie plaży za trademark (w kadrze niczego więcej poza piaskiem i wodą) ich trzeba leczyć.
Odpowiedz
(2014-07-07, 12:29:41)harley_ napisał(a): ostatnio przechodzą sami siebie. wczoraj odwalili mi zdjęcie plaży za trademark (w kadrze niczego więcej poza piaskiem i wodą) ich trzeba leczyć.

może w exifie była marka aparatu? Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2014-07-07, 12:30:27)Wuja napisał(a):
(2014-07-07, 12:29:41)harley_ napisał(a): ostatnio przechodzą sami siebie. wczoraj odwalili mi zdjęcie plaży za trademark (w kadrze niczego więcej poza piaskiem i wodą) ich trzeba leczyć.

może w exifie była marka aparatu? Icon_cheesygrin

exifa czyszczeSmile. kurcze może fala przypominała logo NIKE'a Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ban na Shutterstock - powody, konsekwencje oxygenka 130 54 219 2016-10-05, 23:53:42
Ostatni post: himalaya
  Powody odrzutow fotoaloja 32 18 890 2008-03-22, 13:05:29
Ostatni post: rachwal

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości