Powody odrzutów na ShutterStock
Ja planuję kupić okulary coby te cenciaki co wpadają na stockach zobaczyć...
Odpowiedz
Ja kupiłem w biedronce ostatnio szklanki Smile A słoik też nowy 35 mm 1.8 G nabyłem tydzień temu. Całkiem fajny.
Odpowiedz
Wkurzam się dzisiaj, bo nie chcą mi przyjąć fajnych, poprawnych zdjęć. Najpierw był 'focus', teraz 'grain'... A z fotami naprawdę jest wszystko w porządku Icon_evil
Odpowiedz
Hmmm...a może oni testują jakiś automatyczny software'owy system akceptacji zdjęć ? Jeśli tak to chyba na razie jest mocno niedopracowany Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Szczerze mówiąc, to jestem przekonana, że selekcję pod kątem technicznym musi robić program. Tyle, że program nie zna się na artystycznym rozmyciu Icon_razz
Odpowiedz
Icon_redface 
Ostatnio w moim mniemaniu oczywiście ;odrzucaja mi dobre foty a przyjmuja same gnioty ,nie wiem co jest grane bo te dopracowane odwalaja z błachych powodów a takie mało atakcyjne przechodza bez problemów ..to jakas dziwna polityka..czy kompletna złosliwość sprawdzających?Icon_cry,Icon_frownIcon_frown
Odpowiedz
Może jak ktoś już stwierdził moda na gnioty przyszła Smile
Odpowiedz
wczoraj "na kolanie" też pstryknęłam kilka fot. Byłam pewna, że pójdą na odstrzał, a dziś niespodzianka, wszystkie gniociki przeszły!
Odpowiedz
ja cały czas robię na kolanie i biora wszystko to chyba po to aby zniechęcić do wysiłków
Odpowiedz
Nie będę płakał, faceci nie płaczą.......
Odrzucili mi dużą paczkę za trademark i pies im mordę lizał.
Oj, nasiedziałem się przy obróbce niemiłosiernie.
Nie będę się zniżał do rynsztokowego poziomu.
Może IS I Fotolia da się skusić na moje dzieła.
Na znak protestu dam wątrobie dzisiaj wolne.....
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ban na Shutterstock - powody, konsekwencje oxygenka 130 54 223 2016-10-05, 23:53:42
Ostatni post: himalaya
  Powody odrzutow fotoaloja 32 18 892 2008-03-22, 13:05:29
Ostatni post: rachwal

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości