Powody odrzutów na ShutterStock
Zrobiłem resubmit - z wyjaśnieniem takim, jak ostatnia linijka mego poprzedniego postu - i już wszystkie przyjęli...Smile
Odpowiedz
(2014-04-13, 10:24:11)maccio napisał(a): Zrobiłem resubmit - z wyjaśnieniem takim, jak ostatnia linijka mego poprzedniego postu - i już wszystkie przyjęli...Smile

Czy przy ponownej wrzucie tych samych zdjęć piszecie notatkę czy wyjaśnienie po angielsku czy po polsku( i niech się męczą oni z tłumaczeniem)???Icon_rolleyes
Odpowiedz
ja po angielsku wyjaśniam dlaczego ponownie daje zdjęcia do rozpatrzeniaSmile
Odpowiedz
Ja zawsze wyjaśniam nawiazujac do powodu odrzutu. Jeżeli lightning to - "Resubmiting with corrected lighting", jeżeli noise- "Resubmiting with reducted noise" itp Smile - Działa z reguły.
Odpowiedz
dawno nie trafilam na rzeznika, a tu proszę, niespodzianka z okazji majówki mi się trafiła: odrzucony cały set
ble
Odpowiedz
witaj w klubie, dziś mnie tez to spotkało. Pooolecialo za focusy, szumu, złe kadry. Do wyboru do koloru...
Odpowiedz
juz nie wiem czy dodawac kolejne do przegladu czy jutro...
Odpowiedz
Spokojnie i bez nerwów...za tydzień zapewne przejdą gładko jak po maśle;]
Odpowiedz
(2014-04-30, 21:21:18)fotoaloja napisał(a): juz nie wiem czy dodawac kolejne do przegladu czy jutro...

Ja dodałam i chyba trafiłam na tego z tasakiem ...fokus -pokus i upitolił mi cały wsad za focus..40 szt ..Icon_mrgreenIcon_twisted
Odpowiedz
Chyba nie z tasakiem, bo rzeźnik zawsze coś wykroi smakowitego i zostawi.
To musiał być ten z kosą, rżnie jak leci i co popadnie.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ban na Shutterstock - powody, konsekwencje oxygenka 130 54 223 2016-10-05, 23:53:42
Ostatni post: himalaya
  Powody odrzutow fotoaloja 32 18 892 2008-03-22, 13:05:29
Ostatni post: rachwal

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 26 gości