Powody odrzutów na ShutterStock
rzeźnik na 2 etaty ciągnie Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2014-02-27, 22:39:44)alga38 napisał(a): ufff.. no to mi się udało. Dwie godziny temu miałam akceptację na 20 krajobrazów
...........................................

no to się pochwaliłam, przed sekundą wszystkie odrzucone jak leci na FT

Witaj w klubie Icon_neutral
Też się czasem dziwie jak odrzucą mi zdjęcia a patrząc na ich licznik zdjęć w bazie 27173317 (27mln) myślę sobie, krucafux wszystkim przyjmują a mnie odrzucają. Oni są drętwi na landszafty i co niektóre textury, do tego lubią się czepiać - "No panie Nightman masz pan już takie zdjęcia w swoim portfolio i bęc go z bodiczka". Icon_redface
Odpowiedz
Mnie też w końcu dopadł szaleniec. Tylko jedno zdjęcie puścił mi płazem Icon_cry
Odpowiedz
At this time, we are not accepting images that contain large amounts of foreign text....a były to foto Pit + banknoty+ kalkulator lub długopis
Odpowiedz
(2014-03-01, 12:21:46)oxygenka napisał(a): At this time, we are not accepting images that contain large amounts of foreign text....a były to foto Pit + banknoty+ kalkulator lub długopis

A u mnie łyknęli wszystko z tej tematyki Smile
Odpowiedz
(2014-03-01, 19:49:50)MattZ90 napisał(a):
(2014-03-01, 12:21:46)oxygenka napisał(a): At this time, we are not accepting images that contain large amounts of foreign text....a były to foto Pit + banknoty+ kalkulator lub długopis

A u mnie łyknęli wszystko z tej tematyki Smile

może już maja przesyt ale cóż jeszcze raz wrzucę może trafię na przychylniejsza duszę
Odpowiedz
[Obrazek: e6d28f864a.png]

Jak ja uwielbiam te powody odrzutów ... Smile
Odpowiedz
I to jest dowód na to, że gałki oczne tego drwala mętnieją gdy spoglądają na czerwone. Myślę, że warto do nich napisać a wtedy dostaniesz "szpecjalistę" od zielonego Icon_cool
A tak na poważnie to czasem przy zamianie koloru można przepalić dany kolor przez co obraz może stwarzać wrażenie rozmytego. Jaki kolor dech był oryginalny?
Odpowiedz
zmętniałe te ślepia to oni maja totalnie. ostatnio zrobiłem kolaż z 3 zdjęć, te 3 osobno przeszły a kolaż poleciał za szum (wszystko oczywiście w 1 uploadzieSmile)
Odpowiedz
Mi właśnie odwalili 13 zdjęć figurek afrykańskich z powodu:
Trademark--Image potentially infringes on intellectual property rights.
Model Release--A Shutterstock approved model and/or property release is required for this image.

Wcześniej dokładnie przejrzałem najlepiej stojące w rankingu zdjęcia tego typu - i żadne nie mają release, nie mówiąc już o "trademark" na kawałku rzeźbionego drewna....
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ban na Shutterstock - powody, konsekwencje oxygenka 130 54 215 2016-10-05, 23:53:42
Ostatni post: himalaya
  Powody odrzutow fotoaloja 32 18 886 2008-03-22, 13:05:29
Ostatni post: rachwal

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości