Powody odrzutów na ShutterStock
Na moim najlepiej sprzedającym się zdjęciu balans bieli jest walnięty na całego, niebo fioletowe...
Odpowiedz
Sławek, zerknęłam w Twoje PF, nie dziwię się, że się wkurzaleś. Fotki są rewelacyjne, szkoda ich by było do szuflady. Wystarczy, że i tak leżały tam 3 lata Icon_wink
Odpowiedz
Na stokach nie ma podziału na dobre i złe zdjęcia, raczej na takie które się sprzedają bądź nie sprzedająSmile
Odpowiedz
oj tam, oj tam, przynudzacie
lepiej posłuchajcie cóś o miłości:
Muse-Madness
Icon_wink
Odpowiedz
No właśnie Alinko, wystarczająco długo przeleżały, teraz mają zarabiać na następną podróż no i w sumie już zaczęły.
Jak zdjęcie jest takie robione bez pomysłu na obróbkę, na siłę to się nie wkurzam, ale jak wiem że to dobry materiał i będzie sprzedawał to mnie krew zalewa jak mi palant pisze, poor lighting,
Te fotki były robione jeszcze starym sprzętem DX-wym, Paryż jest na tyle piękny że muszę to powtórzyć z pełną klatką. Poza tym nie ma to jak łączyć przyjemne z pożytecznym bo napić się szampana ze swoją miłością na szczycie Eifla, potem przepłynąć stateczkiem ciepłym wieczorkiem po Sekwanie, a na koniec wylądować w łóżku w przytulnym hoteliku i robić coś nie jeden raz - bezcenne. Smile
Odpowiedz
Dzisiaj fotki przegląda jakiś człowiek chory psychicznie... Po raz pierwszy zdarza mi się, że odrzucają CAŁĄ zróżnicowaną paczkę zdjęć. Wszystko na focus. Normalnie szkoda słów. Zamierzam wysłać ponownie z prośbą o RZETELNE rozpatrzenie. BTW - czy gdzieś można składać reklamacje na inspektorów?
Odpowiedz
rzeźnik jak nic Smile
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2014-02-04, 18:18:57)Crazy_Cat napisał(a): (...) BTW - czy gdzieś można składać reklamacje na inspektorów?

Pisz tu:

submit@shutterstock.com

...ale to nic nie daje Icon_wink
Odpowiedz
od paru miesiecy nie mam duzo odrzutow ale jak sa i wedlug mnie fotka jest dobra ponawiam do skutku i nigdy sie nie tlumacze ze poprawiona itd.
Odpowiedz
Pytanie za 100 punktów

http://instagram.com/p/kH4EBYpJEd/#

Który wg Was to rzeźnik? Icon_cheesygrin
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ban na Shutterstock - powody, konsekwencje oxygenka 130 54 219 2016-10-05, 23:53:42
Ostatni post: himalaya
  Powody odrzutow fotoaloja 32 18 890 2008-03-22, 13:05:29
Ostatni post: rachwal

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 23 gości