Powody odrzutów na ShutterStock
Dzisiaj po raz pierwszy otrzymałem taki powód odrzutu "release not needed", czy ktoś wie o co chodzi?
Odpowiedz
Załączyłeś model lub property release do zdjęcia gdzie nie jest owy dokument wymagany.
Odpowiedz
Właśnie chodzi o to, że nic nie załączałem i stąd moje zdziwienie.

(2012-10-15, 23:01:00)kwasny221 napisał(a): Załączyłeś model lub property release do zdjęcia gdzie nie jest owy dokument wymagany.

Odpowiedz
chyba dzisiaj kogos powalilo bo z paczki ponad 150 zdjec zaakceptowali mi moze z 15 :/ - powody standardowe czyli fokus i kompozycja, tylko ze fotki tak sie sklada ze w uuuj ostre, wprawdzie na bardzo malej GO ale ostre tam gdzie chcialem i jak chcialem - noz **** z rana :/
Odpowiedz
Hm to nie wesolo:/ Moja paczka czeka już też długo, ale jest mniejsza, aż boje się efektu. Dobrze, że zdjęcia można wysłać ponownie Icon_wink
Odpowiedz
Proszę nie siać paniki bo sam wykasuję swoje zdjęcia z kolejki Icon_wink
Odpowiedz
nie wiadomo, co lepsze, czy odrzuty, które można potem przemycić, czy foty przyjęte w sobotę rano :/ Ostatnia paczka tak przyjęta, w poniedzialek rano byla już "utopiona" na maxa i prawie slad po niej zaginąl.....
Odpowiedz
No i jestem już po .. jak zwykle Shutterstock potraktował mnie bardzo łagodnie, jestem zadowolona. Posyłać zdjęcia! Icon_cheesygrin
Odpowiedz
nie wykasowałem Icon_wink przyjęli właśnie 60/70. Nie jest źle.
Odpowiedz
szczęściarz Smile od kiedy czekaleś?
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ban na Shutterstock - powody, konsekwencje oxygenka 130 54 219 2016-10-05, 23:53:42
Ostatni post: himalaya
  Powody odrzutow fotoaloja 32 18 890 2008-03-22, 13:05:29
Ostatni post: rachwal

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości