Powody odrzutów na ShutterStock
zgadzam sie z canionem, LUTY to moj BME na DT, natomiast MARZEC to BME na SS, ostatni poniedzialek czyli 28.03.2011 to BDE na SS, i generalnie ten tydzien szykuje sie na BWE na SS,

aha tylko czasu mi na sen brakuje Icon_sad
Odpowiedz
Tym razem ciekawostka Smile
SS przyjął mi zdjęcie odrzucone przez Dreamstime i FT.
DT zarzucił mi chyba wszystkie możliwe błędy, od kompozycji, przez oświetlenie do nadmiernej filtracji Icon_eek
FT znalazła jakieś kopyrajty i trejdmarki Icon_eek
... i bądź tu człowieku mądry Icon_rolleyes
Odpowiedz
a miałeś sobie zrobić urlop od SS
Odpowiedz
A jak rozumieć to że przy pierwszej aplikacji na 10 fotek do przyjęcia pięć ma powód (focus,lighting,trademark..) a następnie pięć tylko czerwonego "X" i komunikat: not aproved..czyli pozostałe są ok czy nie?..
pozdrawiam
Odpowiedz
nie starczyło cierpliwości inspektorowi i po piątym zdjeciu postawili na Tobie krzyżyk
Odpowiedz
poprostu jak nie przeszly pierwsze 4 to po co maja marnowac czas na reszte skoro aplikacja i tak bedzie odrzucona ? bo chyba musi byc 7 minimum zaakceptowanych, wiec sprawdzanie reszty byloby strata czasu z ich punktu widzenia, tym bardziej ze maja setkitysiecy kazdego tygodnia do przejrzenia
Odpowiedz
to było drugie podejście..pech to pech..29dni pokuty przede mną..dzięki za pocieszenieIcon_biggrin
Odpowiedz
Czemu zwalasz to na pecha? trzeba było wrzucic tę 10tkę do działu krytyka. od razu byśmy powiedzieli że gnioty i nawet nie próbuj
Odpowiedz
Canion jesteś okropny, znowu podcinasz nowym skrzydła...
Odpowiedz
ok następnym razem wrzuce całą 10tke bo może faktycznie mam kiepskie wyczucie smaku QC killera..a jak cos nie idzie to najlepiej zwalic na pechaIcon_wink
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ban na Shutterstock - powody, konsekwencje oxygenka 130 54 223 2016-10-05, 23:53:42
Ostatni post: himalaya
  Powody odrzutow fotoaloja 32 18 892 2008-03-22, 13:05:29
Ostatni post: rachwal

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości