Powody odrzutów na ShutterStock
No mnie dzisiaj też się nieźle dostało. Po 4 dniach czekania 20 na 24 wywalono. Z 70% odrzutu oczywiście się nie zgadzam Smile
Odpowiedz
ja mam podobnie... przyjęli ułamek z paczki około 30 zdjęć. większość za focus - co jak co, ale to napewno było ok.
Odpowiedz
u mnie odrzucili 14 z 15. Za focus
Odpowiedz
ja niestety to samo 7 z 9 odrzucone za focus. Chyba ta sama osoba sprawdzała nam te zdjęcia.
Odpowiedz
no to nawet jak ta sama to u mnie 100% przeszlo, wprawdzie paczuszka mala bo niecale 20fotek jako ze weekend byl pracowity,

najgorsze jest to ze strasznie sie wydluzyl okres oczekiwania na inspekcje, teraz to bylo okolo 3d 20h !!
Odpowiedz
dokładnie, długo...
Odpowiedz
Ja czekałem 5 dni na zaakceptowanie 9 zdjęć i odrzucili mi 8 ;/ i mam pytanie - czy poliski indeks studencki jest chroniony w jakiś sposób prawami autorskimi? Odrzucili mi 3 zdjęcia indeksów za trademarks - usunąłem z nich pieczątkę, imię, nazwisko, numer mojego albumu - został orzełek i pola do wpisania danych. Na Shutterstock jest 5 zdjęć polskiego indeksu i żaden nie jest jako editorial.
Odpowiedz
to moze wytlumacz im ze ten orzelek to jest godlo takiego panstwa we wschodniej europie, bo nie wiadomo na jak rozgarnietego inspektora trafisz i nie daj boze sobie pomysli ze to jest logo jakiejs korporacji Icon_wink
Odpowiedz
właśnie wysłałem im do rozpatrzenia ponownie wraz z numerami zdjęć indeksów w bazie Shutterstock oraz tłumaczeniem słów z polskiego na angielski Icon_wink zobaczymy co z tego będzie ale czasem poziom rozgarnięcia inspektorów mnie załamuje. Ze zdjęciami Red Arrows też były cyrki bo 2 przyjęli na normalnej licencji a pozostałe musiałem ponownie przesłać jako editorial.
Odpowiedz
ja mam kilka fotek ktorym po paru latach wiszenia nagle zmienila sie licencja z RF na editorial, bez zadnego maila ani info, jakos sam przypadkiem trafilem
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ban na Shutterstock - powody, konsekwencje oxygenka 130 54 223 2016-10-05, 23:53:42
Ostatni post: himalaya
  Powody odrzutow fotoaloja 32 18 892 2008-03-22, 13:05:29
Ostatni post: rachwal

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości