Powody odrzutów na ShutterStock
Ta seria niekoniecznie mogła pójść maszynowo za jednym razem, wówczas rzeczywiście mogłaby odpaść za zbyt duże podobieństwo. Takie serie wrzucane są jako "dostawka" do innych wysyłanych paczek, po 2-3 zdjęcia w każdej, a potem jedynie w wyszukiwarce wychodzą hurtowo. Przynajmniej ja tak robię ;)

remik44992
Odpowiedz
(2011-02-22, 13:53:59)Ariene napisał(a): Osz kurczaki, niezła seria! Widać, że ktoś nie lubi wyrzucać do kosza, czyli pcha całą serię Icon_cheesygrin
Bo rozumiem, że to nie Twoja masówka?

nie, mi by sie nie chciało wywoływać tylu rawów Smile
Odpowiedz
Przyjeto mi zdjecie w poniedzialek... Wczoraj sie sprzedalo, bylo widoczne, a dzis sluch po nim zaginal... Nie mam go w bazie... Mozliwe, ze mi je wykasowali po przyjeciu czy raczej to problemy techniczne?

- - -

Update: Wyglada na problemy techniczne, bo odnalazlem je w bazie, choc nie ma go u mnie i liczba zdjec jest cofnieta o to zdjecie.

[Obrazek: stock-photo-empty-mountain-road-in-color...052522.jpg]
Odpowiedz
juz byly takie przypadki, spodziewaj sie ze powinno wrocic w ciagu 24-48h, niestety tez tak czasami mam, najgorsze ze nie wyczujesz kiedy ci sie przytrafi i np fotki zaakceptowane wlasnie w poniedzialek ktore powinny sie ladnie caly tydzien sprzedawac zaczynaja sie sprzedawac kolo czwartku :/
Odpowiedz
Wiem, dzieki... Mialem tak raz, w niedziele wieczorem przyjeli mi jakies 20 cos zdjec, a ukazaly sie dopiero w srode poznym popoludniem.
Odpowiedz
Czekam 4 dzien na rozpatrzenie paczki... Nowe standarty czy tylko ja tak trafilem na korek?
Odpowiedz
Ja to czekam już trochę dłużej... ogólnie długo im schodzi. Fotki testowe zaakceptowali mi po 15 minutach a potem każda paczka to z 5 dni czekania.. też miałem pytać czy to normalne..
Odpowiedz
srednia kolejka za ostatnie 2 tygodnie to okolo 3 dni, najnowsza paczka to nawet bylo tylko 2dni i 18godzin,
Odpowiedz
Doczekalem sie i pierwszy raz od miesiaca trafilem najtragiczniej jak moglem... Mam wrazenie, ze zrobil: ctrl + A i wcisnal MCV... No nic... Nie ma reguly, albo sie trafi na kogos kto popatrzy na jakosc albo na kogos kto ma we lbie jakas regulke i koniec - biorac pod uwage, ze to amerykanie to naprawde nie wymagam od nich samodzielnego myslenia... Mam do czynienia z nimi na codzien i wiem, ze z tym maja cholernie wielki problem.
Odpowiedz
zastosuj starą amerykańską metodę ctrl + A i resubmit Icon_wink
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ban na Shutterstock - powody, konsekwencje oxygenka 130 54 223 2016-10-05, 23:53:42
Ostatni post: himalaya
  Powody odrzutow fotoaloja 32 18 892 2008-03-22, 13:05:29
Ostatni post: rachwal

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości