Powody odrzutów na ShutterStock
Wątek jest o odrzutach, a nie o PSM. Wymieńcie się proszę wrażeniami na PW.
Odpowiedz
edit za rachwal Icon_wink
Odpowiedz
OK

Przepraszam za OT
Odpowiedz
Wrzuciłem kilka zdjęć dymu, które jak na mój amatorski poziom nieźle się sprzedały. Zachęcony tym posłałem następne i żadnego nie przyjęli z powodu Limited Commercial Value. Oszaleć można.
Odpowiedz
Mam wrazenie, ze cos jest nie tak z ED... Zaznaczam ED po raz kolejny, a zdjecia sa oceniane jako normalne RF... Kolejny raz mam TM, Light i MCV... Tym razem NYPD cars, aresztowanie, itd.
Troche to wkurzajace...
Odpowiedz
Pytanie za 100 punktow - jak tlo graficzne moze byc Out of Focus? Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Będę zgadywać - akceptowacz ma zaległe wizyty i okulisty? Opcja 2 - trafiłeś na niewyspaną kobitę Icon_wink
Odpowiedz
Nie wiem ale to szczyt ignorancji... Mozna napisac MCV, To Simple... Ale nie OOF. Smile
W ogole trafil/a mi sie wyjatkowo ktos niewyspany lub skacowany...

Editorials potraktowal jako RF, ilustracje jako wektory, a wektory jako tla... No i OOF jeszcze.
Cud, ze pare zdjec przeszlo...
Odpowiedz
(2011-02-15, 23:24:10)MaxyM napisał(a): Nie wiem ale to szczyt ignorancji...

Z Twoich wypowiedzi wynika, że masz tyle pecha, że obdzieliłbyś całe to forum i pół onetu... nikt nie ma tylu ciekawych przygód i tyle wiatru w oczy
Odpowiedz
Ktoś mądry kiedyś powiedział, że pechem tłumaczy się swoje lenistwo... W moim przypadku to absolutnie się zgadza Icon_cheesygrin
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ban na Shutterstock - powody, konsekwencje oxygenka 130 54 223 2016-10-05, 23:53:42
Ostatni post: himalaya
  Powody odrzutow fotoaloja 32 18 892 2008-03-22, 13:05:29
Ostatni post: rachwal

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości