Powody odrzutów na ShutterStock
a u mnie dzisiaj dziwnie.... odrzucili 26 z 27 zdjęć, z czego chyba 24 za limited commercial value, czego totalnie nie rozumiem, bo mam choćby podobene w portfolio Icon_sad i to jest niezbyt dobra sytuacja, bo lighting zawsze można poprawic i wysłać ponownie, a co zrobić z tymi odrzuconymi za limited... ?
Odpowiedz
Pokaż jakiś przykład.
Odpowiedz
w chwili obecnej czas rozpatrywania na Shutterstock to okolo 38-44godzin, tak wynika z moich statystyk za ostatnie 3 tygodnie, sobotnia paczka zaakceptowana dzisiaj w 100% 34/34, 100% paczki to fotki z ludzmi i podpisanymi MR
Odpowiedz
przeglądam te zdjęcia i sobie myślę, że ok 10-15 z tego to tekstury i tła , których odrzut można zrozumieć, ale dziwi mnie np. to w załączniku, bo przyjęli mi inne, zdecydowanie gorsze.


Załączone pliki
.jpg   15.JPG (Rozmiar: 237.29 KB / Pobrań: 51)
Odpowiedz
No cóż, będę szczera... Można było lepiej wykorzystać warunki do tego zdjęcia. Nie dziwi mnie ich decyzja odrzutu.
Odpowiedz
pewnie masz rację Smile nie jestem zbyt doświadczony w tego typu zdjęciach, ogólnie temat "zima" na takim poziomie jak wymaga stock jest dla mnie dość trudny do osiągnięcia...
dziwne, bo np. coś takiego przyjęli :
[Obrazek: stock-photo-winter-restaurant-near-skiin...024840.jpg]
Odpowiedz
Kolego Itts mozna wiedzieć ile masz dl dziennie z takiego pf?
Odpowiedz
niestety mało.... sporo z tego co tam mam to Editoriale, myślę że na 54 zdjęcia w folio jakaś połowa to Editorial, która jak narazie przychodów nie generuje, bo są to dość specyficzne zdjęcia. tak więc w praktyce tylko ok. 25 zdjęć jest na normalnej licencji. stąd DLi mało, od początku stycznia zaledwie kilkanaście...
Odpowiedz
Na taką ilość zdjęć początkującego to wcale nie jest mało. Raczej norma Icon_wink
Odpowiedz
Czekam od 27 na przyjecie zdjec - to norma obecnie czy cos sie zawiesilo?
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ban na Shutterstock - powody, konsekwencje oxygenka 130 54 223 2016-10-05, 23:53:42
Ostatni post: himalaya
  Powody odrzutow fotoaloja 32 18 892 2008-03-22, 13:05:29
Ostatni post: rachwal

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości