Miłe zaskoczenie na ShutterStock
Listopad w liczbach zamknął mi się wzrostem ilości pobrań o 95 %.
Jest to miłe zaskoczenie zważywszy na to co działo się jeszcze do niedawna na tym stocku. Icon_biggrin
Odpowiedz
Wzrost 95% rozumiem, że względem października. A jak ze wzrostem XI 2017/XI 2016, i jak Ci to wyszło w $.
Odpowiedz
W moim przypadku o wzroście sprzedaży nie mogę mówić(~400 mniej niż Październiku), jedynie dolarów jest sporo(dużo singli wpadło) i to jest chyba najważniejsze. Ostatni tydzień niestety dał po dupie w kwestii ilości pobrań i to nie tylko moje spostrzeżenia bo na microstockgroup też o tym piszą;/
Odpowiedz
(2016-12-01, 12:00:20)Yuri napisał(a): Wzrost 95% rozumiem, że względem października. A jak ze wzrostem XI 2017/XI 2016, i jak Ci to wyszło w $.

Wzrost odnośnie października ale kwotowo to kiepsko. Same szproty bez żadnej sody Icon_sad
Odpowiedz
(2016-12-01, 12:00:20)Yuri napisał(a): Wzrost 95% rozumiem, że względem października. A jak ze wzrostem XI 2017/XI 2016, i jak Ci to wyszło w $.

Yuri, skoro już masz kasę za październik 2017 to może lepiej zagraj parę razy w lotka albo inną bukmacherkę. Będzie przyjemniej i na pewno korzystniej. Swoją drogą możesz mi na priv podesłac jakiś zestaw liczb w DL powiedzmy na przyszły tydzień :Smile)
Odpowiedz
(2016-12-01, 12:39:05)rpd napisał(a): Yuri, skoro już  masz kasę za październik 2017 to może lepiej zagraj parę razy w lotka albo inną bukmacherkę. Będzie przyjemniej i na pewno korzystniej. Swoją drogą możesz mi na priv podesłac jakiś zestaw liczb w DL powiedzmy na przyszły tydzień :Smile)

Wybiegłem za bardzo w przyszłość. Zamiast grać w lotka mogłem styczniowy zarobek wrzucić w JSW (w lutym był po 8.60 - teraz po 88,50) - ale nie ma czasu na to by jeszcze giełdę ogarnąć.

Co do listopada to ostatnia dekada całkiem dobra.
DL:
XI 2016 / X 2016 - 125%
XI 2016 / XI 2015 - 83%
Ale do dobrych czasów jeszcze daleko Icon_sad
XI 2016 / XI 2013 - 38%
Odpowiedz
U mnie listopad w ilości pobrań znakomity, o 36% więcej niż w październiku i 30% więcej niż w dotychczas najlepszym maju. Do zeszłego roku nie ma co liczyć, miałem wtedy dużo mniej zdjęć. Niestety kwotowo to dopiero trzeci miesiąc, same szproty, jeden sod za 3,33 tylko się trafił.
Odpowiedz
A jak u was wygląda współczynnik (zarobki listopad/ilość pobrań listopad). W moim przypadku wyszło $0,79/dl.
Odpowiedz
U mnie 0,61 $/dl.
Odpowiedz
0.73$per /dil
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości