Miłe zaskoczenie na ShutterStock
50%??? Sprzedajesz ELki za $14?
Ostatnio miałem nawet za $39, ale generalnie w okolicy $25, najtaniej $18(ale ze 2 razy). Średnia raczej poniżej $28. No i nie było wysypu.
Odpowiedz
Żadnych wzrostów sprzedaży elek od tego momentu nie odnotowałem, a raczej spadek. Za to więcej Sodów idzie teraz Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2016-10-14, 10:51:33)Edge napisał(a): Mam pytanie do osób które sprzedają sporo Elek. Od jakiegoś czasu cena została obniżona z 28 dolarów o około 50% (cena się waha). Było to argumentowane prognozowanym wzrostem sprzedaży zdjęć na takiej licencji. Czy zauważyliście wzrost?

nie
______________
:twisted:
Odpowiedz
Ostanie 3 sprzedałem po $15. Dobrze wiedzieć, że są i po $39. Generalnie bardziej odpowiadała mi cena $28.
Odpowiedz
Przedstawiam Państwu Elżbietę, Elżbieta ma w dniu dzisiejszym 24.57 lat, a kiedyś miałaby 28 !! Icon_wink [Obrazek: stock-photo-black-kitchen-table-with-spo...093596.jpg]
Odpowiedz
Jednak żarcie i jemu pochodne ma największe wzięcie. Gratki Icon_biggrin
Odpowiedz
A to tylko 3 dolce z groszami mniej..ale jest Ela i to się liczyIcon_wink
Odpowiedz
Niestety nie wszystkie są pełnoletnie (ta marmurowa ledwo ledwo) Icon_wink Tą się nie chwaliłem, bo nie ma za bardzo czym się chwalić, zwykła teksturka z 100/2.8 :

[Obrazek: stock-photo-white-and-black-grain-marble...854200.jpg]

[Obrazek: 2016-10-18_181324.png]
Odpowiedz
Icon_razz 
Niespodzianki jeszcze się zdarzają na Shutterstocku, wczoraj w US ktoś pokochał polską złotą jesień, do tego stopnia, że za to wyłożył 95,20$ Icon_razz
[Obrazek: stock-photo-beautiful-forest-in-autumn-p...218925.jpg]
Odpowiedz
oj, wyłożył zapewne z 500$, tylko Shutterstock uznało, że tyle Ci powinno wystarczyć hihihi Icon_wink Gratulacje, ładna kwota, szkoda że tak niewiele zabrakło do trzycyfrówki Icon_wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości