Miłe zaskoczenie na ShutterStock
Jakie punkciki? Jaka mapa? Ja mam tyle Dli ze mi tylko Nowa Zelandia i Grenlandia z pod nich wystaje Icon_cheesygrin
Odpowiedz
No i wpadł yuma2 i pozamiatał wątek Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2016-10-12, 16:13:57)GregorK napisał(a): Afryka na jednym IP jedzie, ot trzeci świat Icon_wink

To nie jest Grzesiu Afryka, na  środku są pobrania że tak to nazwę niezidentyfikowane IP.
Sprawdzone na 100% bo znajomy kupował moje foty z Polski z Sochaczewa i pokazywały się też właśnie w tym miejscu.
Odpowiedz
(2016-10-12, 16:33:35)fotorince napisał(a): znajomy kupował moje foty z Polski z Sochaczewa i pokazywały się też właśnie w tym miejscu.
fotorince - wtrącę się, bo sam miałem podobną sytuację - nie dało się takiej sprzedaży przeprowadzic bezpośrednio?
Korzystniej byłoby zarówno dla kupującego, jak i sprzedawcy...
chyba, że ktoś miał pakiet abonamentowy do wykorzystania, tak sobie kombinuję...
Odpowiedz
Nie dało się, kupowała firma w której pracował która ma abonament na shuterze.
Odpowiedz
Tak właśnie przypuszczałem... magiczne słowo ABONAMENT
U mnie był to znajomy grafik, ktory wypatrzył (przypadkiem) moją fotę na SH... a że on kupuje głownie SODy pod swoich klientów, to rozwiazanie było proste
Odpowiedz
Niezła sprzedaż tego contributora. Icon_eek

[Obrazek: CumI0Z-XYAIXdxO.jpg]
Odpowiedz
Chyba fejk, albo fuksiarski miesiąc. Dwóch fot(gnioty?) nie ma w bazie. RPD >$1 to całkiem sporo, jak na 3900 DLi. Chyba, że tego miesiąca trafiło się dużo ELek.

BTW: gdzie jest taki kalendarz w apce?
Odpowiedz
RPD>1 to niewiarygodnie dużo, średnio mam 0,7 maksymalnie 0,8. To aplikacja z androida, może tam tyko dali taki kalendarz.
Odpowiedz
Mam pytanie do osób które sprzedają sporo Elek. Od jakiegoś czasu cena została obniżona z 28 dolarów o około 50% (cena się waha). Było to argumentowane prognozowanym wzrostem sprzedaży zdjęć na takiej licencji. Czy zauważyliście wzrost?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 32 gości