Miłe zaskoczenie na ShutterStock
NIe ma cisnienia Alicjane, Twoj post byl impulsem do poruszenia tematu a nie stricte odnosnie Ciebie i Twojej pracy. Kazdy kto wysyla zdjecia musi decydowac za siebie, jesli wiemy ze czegos nie wolno ale inni maja to nie znaczy ze akurat nas ktos nie pociagnie i tlumaczenie ze inni maja chyba sie nie zda na nic. Uzywanie emoticon na forum to nie uzuwanie komercyjne. Moim zdaniem jesli ktos ma watpliwosci a widzi potencjal w zdjeciu to niech zrobi ilustrative edytorial, sprzedaja sie rownie dobrze.
Odpowiedz
Dzięki yuma2. Faktycznie gdy nie ma pewności lepiej zrobić editorial. Tym samym uważam temat za zamknięty.
Odpowiedz
Jak to zamkniety? to juz nie bedzie milych zaskoczen na ss? Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Haha, nasi forumowi frontmani już się nie chcą chwalić Icon_razz
Odpowiedz
Ciekawe dlaczego...
Odpowiedz
Wiem,że to nie ściana płaczu, ale nie ma się czym chwalić, w tym miesiącu miło Shutterstock nie zaskoczył - same suby i ody, żadnych EL czy SOD Icon_sad

ale z tego co widzę, w zeszłym roku Maj był również słaby w porównaniu do pozostałych miesięcy więc poczekam z narzekaniem do końca czerwca Icon_wink
Odpowiedz
Dobrze to słyszeć - bo martwił mnie ten maj, a bazę porównawczą mam mizerną, zeszły rok zaczynałem z 30 zdjęciami.
Co do braku SOD czy innych - to w maju miałem jak dotąd najdłuższą przerwę, prawie 90 szprotek bez żadnego ODa, na szczęście tydzień temu wróciły.
Odpowiedz
A potem wakacje i też nie będą nas rozpieszczać..
Odpowiedz
Nie to żebym wierzył w przesądy i wróżby, ale to już nie pierwszy raz kiedy ponarzekam na forum a kilka godzi
później wpada SOD Icon_razz 

W sumie tylko 12.60$, ale przy obecnej biedzie to i tym się chwalę Icon_wink

[Obrazek: stock-photo-linen-rope-texture-367459979.jpg]
Odpowiedz
W takim razie lecę do sciany płaczu może tez pomożeSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości