Miłe zaskoczenie na ShutterStock
Byloby milej gdyby Cie odwiedzil tlusty OD-yn Smile
Odpowiedz
(2015-11-19, 22:43:04)yuma2 napisał(a): Byloby milej gdyby Cie odwiedzil tlusty OD-yn Smile

Niech będzie OD-yn taki świetnie zbudowany..

najlepiej 3 cyfrowySmile
Odpowiedz
Człek otwiera zakładkę, a tam SOD .
Dopiero po chwili dostrzega przecinek........
One dolores.................... dobre i tyle.

Tak wiem, narzekamy w innym wątku.
Odpowiedz
rekord elkowy w tym miesiącu Smile Smile SODy za to wszystkie poniżej 10$ :/ + 3 filmiki
Odpowiedz
(2015-11-25, 17:44:08)milosz napisał(a): rekord elkowy w tym miesiącu Smile Smile SODy za to wszystkie poniżej 10$ :/ + 3 filmiki

wielkie gratulacje, fajnie ze filmiki cos ruszyly. Ja filmow wprawdzie nie krece ale jak narazie BME pod kazdym wzgledem na kazdym stocku z pierwszej trojcy juz od kilku dni, a juz myslalem ze stocki sie koncza , chyba ze taki wlasnie ma byc piekny ich koniec Smile
Odpowiedz
Milosz gratki. A te 3 filmy/msc to jakiś BME? Jestem ex vid na iStockphoto i się zastanawiam czy się nie przenieść na ss.
Odpowiedz
(2015-11-25, 18:48:01)blas napisał(a): Milosz gratki. A te 3 filmy/msc to jakiś BME? Jestem ex vid na iStockphoto i się zastanawiam czy się nie przenieść na ss.

we wrześniu też 3 poszły także nie BME, 
na chwilę obecną mam trochę mało plików i są trochę mało "wypasione" na jakieś większe ilości sprzedanych.
Odpowiedz
Ta.

Tuwim i Brzechwa pisali bajki...... Ty nie musisz.
Odpowiedz
(2015-11-26, 10:46:17)bluefilter napisał(a): Ta.

Tuwim i Brzechwa pisali bajki...... Ty nie musisz.

nie bajdurzę - serio, trochę mało plików i przede wszystkim za krótko na jakieś mega efekty (filmy podobno muszą znacznie dłużej niż zdjęcia poleżeć zanim zaczną porządnie schodzić - o ile w ogóle zaczną), na tą chwilę od sierpnia 2-3 filmiki miesięcznie.
właśnie poszedł mi "przepiękny" SOD za 33,51$ także kolejny dobry dzień Icon_wink
[Obrazek: stock-photo-color-material-texture-or-ba...278754.jpg]


Załączone pliki
.jpg   Zrzut-ekranu-2015-11-26-o-11.39.45.jpg (Rozmiar: 131.53 KB / Pobrań: 35)
Odpowiedz
Graty Milosz, zdjecie jest cudowne Icon_cheesygrin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości