Miłe zaskoczenie na ShutterStock
O fotolie mi chodziło, oczywiście. Może to efekt okresu, kiedy wysyłałem do nich maile. Zraziłem sie niemiłosiernie.
Odpowiedz
czasem warto 
Odpowiedz
Jak kupił to ten sam kupiec to jest szansa, że nie podzieli Twojego optymizmu i rzeknie słówko Shutterstock a ten przywoła Cie do porządku... Ja tam unikam tego typu zagrań. Niemniej jednak gratuluję EL'ek Icon_wink
Odpowiedz
(2015-11-05, 14:56:19)Nightman napisał(a): Jak kupił to ten sam kupiec to jest szansa, że nie podzieli Twojego optymizmu i rzeknie słówko Shutterstock a ten przywoła Cie do porządku... Ja tam unikam tego typu zagrań. Niemniej jednak gratuluję EL'ek Icon_wink

grubsze ryby niż Ty czy ja używają po 2 a nawet więcej razy tych samych RAWów
chociażby: http://www.shutterstock.com/portfolio/se...hod=newest (wystarczy przejrzeć kilka stron nowych zdjęć u niej Smile ). Poza tym odrobinę inaczej są te foty obrobione u mnie Smile
Odpowiedz
W mojej wypowiedzi nie było złośliwości, kiedyś na Shutterstock miałem zdjęcie które miało pewien feler był to scan ze scanera i było przesunięcie linii. Zdjęcie schodziło więc nic z tym nie robiłem ale po roku ktoś musiał się poskarżyć, zabrali mi kasę za 1 OD i usunęli zdjęcie z portfolio o czym poinformowali mnie w mailu.
Odpowiedz
Icon_cheesygrin 
Trzymajcie się krzeseł. 


[Obrazek: attachment.php?aid=865]


Załączone pliki
.png   Bociany.PNG (Rozmiar: 330.53 KB / Pobrań: 323)
Odpowiedz
(2015-11-05, 17:33:46)Nightman napisał(a): W mojej wypowiedzi nie było złośliwości, kiedyś na Shutterstock miałem zdjęcie które miało pewien feler był to scan ze scanera i było przesunięcie linii. Zdjęcie schodziło więc nic z tym nie robiłem ale po roku ktoś musiał się poskarżyć, zabrali mi kasę za 1 OD i usunęli zdjęcie z portfolio o czym poinformowali mnie w mailu
spoko ,dzięki za info. teraz od kiedy jest preview nie bedzie chyba takich problemów z klientami - każdy teraz trochę więcej niż mniej widzi co bierze.
Odpowiedz
Brawo Spider!!!!!
Odpowiedz
TSpider... ale, że jak ? Icon_eek
to tak się da na ss?
Odpowiedz
No dobra powyżej to FAKE. Icon_mrgreen  
A to autentyk.   Icon_cheesygrin
[Obrazek: attachment.php?aid=866]


Załączone pliki
.png   Przechwytywanie.PNG (Rozmiar: 26.02 KB / Pobrań: 835)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 38 gości