Miłe zaskoczenie na ShutterStock
(2015-11-03, 21:57:54)fotek napisał(a): Alinka, daj się człowiekowi nacieszyć Smile

Cieszę się, cieszę, tym bardziej że to coraz bliżej przejścia z 25% na których wciąż jestem Smile
Odpowiedz
(2015-11-03, 22:12:25)milosz napisał(a): ja wczoraj miałem Elkę ale nie ma się czym chwalić Smile
dziś za to dostałem info od Szutera, że jedna z moich fot jest w infografiku któryśmy dostali niedawno na maila "trendy w kolorach z 2015" kolekcja w kolorze #2E1A47 Icon_wink (morskie paliki z Łeby). Znów pewnie za jakiś czas wcisną coś mojego w "free photo of the week" bo też ponownie pytali o zgodę. ale i tak to nie cieszy tak jak mail z odpowiedzią od fotolii (ale to nie ten wątek Smile )

o! najbardziej debilny stock coś pozytywnego w końcu odpisał?
Odpowiedz
(2015-11-03, 23:29:21)schab napisał(a): o! najbardziej debilny stock coś pozytywnego w końcu odpisał?

debilny to może nie (cwani na swój sposób są Icon_wink
jest wątek o tym - parę osób dostało od nich dziś zdawkową odpowiedź (ja też) , że coś tam będzie działane w kwestii naszego niezadowolenia...chyba "atak" na fejsbuku zadziałał
Odpowiedz
(2015-11-03, 23:29:21)schab napisał(a): o! najbardziej debilny stock coś pozytywnego w końcu odpisał?

(2015-11-04, 01:56:37)milosz napisał(a): debilny to może nie (cwani na swój sposób są Icon_wink
jest wątek o tym - parę osób dostało od nich dziś zdawkową odpowiedź (ja też) , że coś tam będzie działane w kwestii naszego niezadowolenia...chyba "atak" na fejsbuku zadziałał

Czy my na pewno rozmawiamy o Shuterstock? Czy mi cos umkneło?
Odpowiedz
To wszystko po jednych pieniądzach. Icon_wink No a co do SS, to mnie tam jeszcze nic pojedynczego nie zaskoczyło (klika razy po 4 dolary), ale co miesiąc regularnie mam nowy rekord, więc nie muszę mieć elek, byle rekord był co miesiąc.  Icon_biggrin
Odpowiedz
Sławek ...co do debilnego stocku to o Fotolia ... panowie pomylili wątki Smile
Odpowiedz
a czemu on niby debilny?
Dl-e są, odrzutów zero, a euro co miesiąc na konto spływa Icon_wink
Odpowiedz
(2015-11-04, 22:39:24)alga38 napisał(a): a czemu on niby debilny?
Dl-e są, odrzutów zero, a euro co miesiąc na konto spływa Icon_wink

Ktoś tu dolewa oliwy do ognia Smile
Odpowiedz
(2015-11-04, 22:39:24)alga38 napisał(a): a czemu on niby debilny?
Dl-e są, odrzutów zero, a euro co miesiąc na konto spływa Icon_wink

Ty to mnie lubisz denerwować Alinka, ja widzę Icon_wink  czekaj, jak Ci do złotówki wyrównają te Twoje € Icon_cheesygrin 
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2015-11-05, 10:00:10)GregorK napisał(a): Ty to mnie lubisz denerwować Alinka, ja widzę Icon_wink  czekaj, jak Ci do złotówki wyrównają te Twoje € Icon_cheesygrin 

Nie zrobisz jej grzanek w przyszłości Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 23 gości