Miłe zaskoczenie na ShutterStock
Tak jest - u mnie też lipiec całkiem niezły. tylko abonamenty i demandy ale ilościowo największa sprzedaż w mojej historii na shuterze ever Icon_wink
Odpowiedz
Apropo braku OD z tematu ściany płaczu - [Obrazek: 2015-08-06_090054.png]

z samego rana hurtownik bąbelkowy mnie odwiedził Icon_razz ( nie mam ELek do chwalenia się to chociaż OD się pochwale)

Update:

Po chwili namyślił się na dwie kolejneIcon_razz

[Obrazek: 2015-08-06_091335.png]
Odpowiedz
o, ładnie - jakiś czas temu u mnie takie wyniki w OD nie były rzadkością, teraz niestety mam 1-2 dziennie przeważnie.
ku pokrzepieniu miałem dziś brzydką Elkę Icon_wink
Odpowiedz
Brawo Panowie!!! Grunt to dobry poranek dający motywację do ciężkiej pracy na cały dzieńSmile
Odpowiedz
U mnie wychodzi średnia, jeden OD dziennie (jednego dnia trzy, dwa dni zero, później kilka dni po jednym itp.) Aczkolwiek przy portfolio 6000 plików to chyba i tak słaby wynik Icon_razz

(2015-08-06, 09:21:36)maccio napisał(a): Brawo Panowie!!! Grunt to dobry poranek dający motywację do ciężkiej pracy na cały dzieńSmile

Właśnie wyruszam na całodniowy rower stockowy do urokliwej miejscowości Tykocin na Podlasiu, tak mnie to zmobilizowało hehe Smile
Odpowiedz
(2015-08-06, 09:21:50)szakalikus napisał(a): Właśnie wyruszam na całodniowy rower stockowy do urokliwej miejscowości Tykocin na Podlasiu, tak mnie to zmobilizowało hehe Smile

Paweł i tak w Tykocinie, nie ma już deski, której bym nie sfocił Icon_razz
Odpowiedz
(2015-08-06, 09:40:08)hmc napisał(a): Paweł i tak w Tykocinie, nie ma już deski, której bym nie sfocił Icon_razz

jak ja dawno desek nie pstrykałem Icon_eek dobre kilka miesięcy... może stąd słabszy ruch w OD 
Odpowiedz
(2015-08-06, 09:45:24)milosz napisał(a): jak ja dawno desek nie pstrykałem Icon_eek dobre kilka miesięcy... może stąd słabszy ruch w OD 

Wątpie, deseczki ostatnio mi jakoś słabo schodzą Icon_sad
Odpowiedz
Na początek dnia, dawno u mnie nie było.
Taki SOD poprawia humor.
Kasa też......0,33$
Odpowiedz
jak zrobić, żeby bylo na forum widoczne zdjecie, którym np. się chce pochwalić, bo zarobiło fortuję Icon_cheesygrin ??
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości