Miłe zaskoczenie na ShutterStock
(2015-06-26, 09:10:49)Nightman napisał(a): Ludziska gadają, że to coś na wzór PP na IS czyli w tym przypadku zdjęcia schodzą na fejsie a naliczane są okresowo i teraz jest czas naliczeń.

No to ja zaszalałem - mam jedno pobranie Icon_razz
Odpowiedz
U mnie wczoraj też padł rekord, nie mam nic przeciwko, by sytuacja się utrzymałaIcon_wink
Odpowiedz
(2015-06-26, 12:36:40)baranq napisał(a): nie mam nic przeciwko, by sytuacja się utrzymałaIcon_wink

Chyba nikt by nie miał Icon_wink pytanie czy to coś jednorazowego czy stała sytuacja. Nie ma dalej oficjalnego info ze strony Shuttera
Odpowiedz
Nie wiem jak u Was, ale ja ostatnio miałem mało SODów za minimalną stawkę. Nawet zastanawiałem się, czy cała współpraca z FB jest na wymarciu.
Może zmienili system rozliczeń lub mieli jakiś błąd, który teraz naprawiają?
Poczekamy zobaczymy albo i nieIcon_wink
Odpowiedz
U mnie to samo, SODY lecą jak szproty, szkoda tylko, że również w szprotowych cenach Icon_razz
Odpowiedz
EL-ka jak EL-ka ale najważniejsze że BME;]
[Obrazek: stock-photo-passionate-couple-232476397.jpg]
Odpowiedz
gratulacje Smile a ja tęsknie za marcowym (BME) wynikiem...
Odpowiedz
Dzięki
Ja poprzedni BME miałem właśnie w marcu....ale czerwiec okazał się jeszcze łaskawszy;]
Odpowiedz
Gratulacje. Ja tez mam nieoczekiwany BME, po czerwcu się tego nie spodziewałem Smile Rekord pobrań miesięczny i dzienny, też w tym miesiącu. hmm Smile Na innych stokach już wakacje i sprzedaż średnio 50% w dół Icon_sad
Odpowiedz
(2015-06-29, 18:45:34)hmc napisał(a): Gratulacje. Ja tez mam nieoczekiwany BME....Na innych stokach już wakacje i sprzedaż średnio 50% w dół Icon_sad

No to też gratuluję Icon_wink
Co do reszty stocków ja nie narzekam jakoś dziwnie. Fotolia kilka miesięcy temu skoczyła ostro w górę i twardo trzyma sie drugiego miejsca u mnie nie schodząc z dochodami. Deposit,123rf,bigstock i Dreamstime trzymają swój poziom,co prawda dość mierny ten ich poziom Icon_cheesygrin ale w sumie też dają jakiś swój dochód. Dziś to nawet na Dreamstime sprzedałem fotę za 7,75 $ że sie tak pochwalę przy okazji. W dodatku w tym miesiącu zaskoczył mnie Pond5 sprzedając mi jeden film i jedno zdjęcie ( 25 $ + 10,5 $ ) więc ja do tej pory w ogóle nie zauważyłem tych zbliżających się wakacji....i niech to się nie zmieni Icon_wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 31 gości