Miłe zaskoczenie na ShutterStock
To z facebook to trzeba swoje folio udostępnić czy jak? Czy wszystko może być pobrane?
Odpowiedz
(2015-06-25, 08:43:34)serav napisał(a): Wczoraj pobrane 38 razy z jednego miejsca


. Miał ktoś taki przypadek ? 

u mnie dzisiaj też w singlach i othersach pojawiło się jedno zdjęcie - póki co sprzedane 4 razy Icon_wink
Odpowiedz
U mnie to od wczoraj jakieś zatrzęsienie w Singlach, sprzedaż większa jak regularna, ciekawe co to za sytuacja Icon_wink
Odpowiedz
(2015-06-25, 16:16:30)aniaz napisał(a): U mnie to od wczoraj jakieś zatrzęsienie w Singlach, sprzedaż większa jak regularna, ciekawe co to za sytuacja Icon_wink

Mam to samo....niestety u mnie wsio w cenie abonamentu.
Odpowiedz
a ja nie mam Icon_sad
______________
:twisted:
Odpowiedz
Single & Other Downloads
... już się ucieszyłem, że wpadły dziś dwie tłuste rybki... a tu dziwadła takie - każde po 0,25$
Czy to normalne, że jest tu taki rozstrzał? (od 0,25$ do 120$)
Odpowiedz
(2015-06-25, 16:45:58)fotorince napisał(a): Mam to samo....niestety u mnie wsio w cenie abonamentu.

U mnie też, choć poza tym wpadają i droższe (chyba niezależnie od tej akcji). Wczoraj dzięki tym SODom padł totalny rekord zarówno w ilości DL jak i zarobkach. Jedno zdjęcie sprzedało się nawet 125 razy! Nigdzie nie ma informacji z czego to wynika i czy to chwilowe czy tak już będzie na stałe Icon_wink
Odpowiedz
Wczoraj przysypało a dziś godzina 9 za pasem a tu żadnego SoD'a Icon_sad  a ceny jak to ceny rozrzut wielki od cenciaków po tłustości.
Wszystko też zależy od Twojego levela
http://submit.shutterstock.com/earnings_schedule.mhtml
Odpowiedz
(2015-06-26, 08:53:47)Nightman napisał(a): Wczoraj przysypało a dziś godzina 9 za pasem a tu żadnego SoD'a Icon_sad 

U mnie od rana nalicza, znów więcej jak w regularnej sprzedaży.
Odpowiedz
Ludziska gadają, że to coś na wzór PP na IS czyli w tym przypadku zdjęcia schodzą na fejsie a naliczane są okresowo i teraz jest czas naliczeń.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości