Miłe zaskoczenie na ShutterStock
Teraz się przygotuj na 2 miesiące klepania biedy po 2 DL dziennie Icon_cheesygrin Graty oczywiście Smile
Odpowiedz
to nie elka - ale też miło Icon_wink
moją "kreatywność" docenili na blogasku shutterstocka Icon_cheesygrin

http://www.shutterstock.com/blog/8-ways-...by-science
Odpowiedz
jest radość !!! będzie masełko na sucharach na śniadanie z tej radości Smile
temat już od dawna mało chodliwy i jak idzie to za drobne, ale miło mnie zaskoczył : 120 $
http://www.shutterstock.com/pic.mhtml?id=108896612
Odpowiedz
(2015-05-06, 10:16:43)MattZ90 napisał(a): Teraz się przygotuj na 2 miesiące klepania biedy po 2 DL dziennie Icon_cheesygrin Graty oczywiście Smile

Niestety nic z tego. Następnego dnia po tych 7 ELkach padł nowy rekord w ilości dl w ciągu dnia Icon_cheesygrin Piękny początek miesiąca Smile
Odpowiedz
Monoim... gratulacje! 7xEL to rzadki wynik! Możesz pokazać jakie to zdjęcia?
Odpowiedz
gratulacje, Shaiith teżchyba kiedyś miał parę w ciągu jednego dnia - ne pamiętam tylko ile to było sztuk. No i te 120$ tez ladnie wyglada - gratki
Odpowiedz
(2015-05-08, 12:58:24)borzywoj napisał(a): gratulacje, Shaiith teżchyba kiedyś miał parę w ciągu jednego dnia - ne pamiętam tylko ile to było sztuk. No i te 120$ tez ladnie wyglada - gratki

Mój rekord to 9 eLek w jeden dzień, ach te czasy. Mam nadzieję, że kiedyś rekord zostanie pobity.
Odpowiedz
(2015-05-08, 07:13:37)maccio napisał(a): Monoim... gratulacje! 7xEL to rzadki wynik! Możesz pokazać jakie to zdjęcia?

Nic szczególnego. Takie tam gniotki, ale komuś były potrzebne.

[Obrazek: attachment.php?aid=838]


Załączone pliki
.jpg   7elek.jpg (Rozmiar: 55.87 KB / Pobrań: 366)
Odpowiedz
Fajnie to wygląda Smile Gratki
Odpowiedz
Pewnie zdjęcia zostaną wykorzystane w maszynie zwanej "bandyta jednoręki" Icon_cheesygrin i jeszcze nie jeden na tych obrazkach zarobi więcej od Ciebie a nie jeden odejdzie w skarpetkach  Icon_lol 
Gratuluję
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości