Miłe zaskoczenie na ShutterStock
To parki Łodzi  i Ogród Botaniczny w jesiennym wydaniu ..właśnie o tej porze roku najpiękniej wyglądająSmileSmileSmile..dzięki śliczne  ... mi daleko do was morze wody upłynie zanim zbuduję takie portfolio  jak WySmile a i jakościa fot  nie dorównuję ale uczę się ciągleIcon_winkSmile
Odpowiedz
szkoda, że ja tak nie umiem, też miałbym EL-kę ... Icon_sad
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2014-11-01, 20:48:44)GregorK napisał(a): szkoda, że ja tak nie umiem, też miałbym EL-kę ... Icon_sad

W tym wątku się chwalimy! Icon_cheesygrin
Odpowiedz
nie chwalimy, tylko pokazujemy, co nas mile zaskoczyło na Shutterstock Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
Odbiegnę nieco od tematu, ale jestem bardzo miło zaskoczony reakcją Shutterstock na zgłoszenie naruszenia. Zgłoszone w niedzielę, a dzisiaj już obrazków ze znakami wodnymi nie było Smile
Odpowiedz
napisz Mat o co chodzi. (chodziło)
______________
:twisted:
Odpowiedz
Już się bałem, że się przez przypadek czymś pochwaliłem Icon_razz

No znalazłem na jakimś blogu swoje zdjęcie ze znakiem wodnym, zgłosiłem w niedzielę późnym wieczorem do supportu, a dziś patrzę i obrazka już tam nie ma. A zaskoczenie stąd, że na Dreamstime takie coś trwało miesiącami a na Shutterstock chwilę.
Odpowiedz
W końcu jakiś grubszy SOD wskoczył - 66,08$. Smile Nie będę bardziej kreatywnych denerwował i nie wklejam foty. :p
Odpowiedz
(2014-11-05, 10:49:17)hmc napisał(a): ...Nie będę bardziej kreatywnych denerwował i nie wklejam floty. :p

Już zdenerwowałeś Smile
Gratki... przyjemna kwota
Odpowiedz
No ładne te deseczki ładne... Icon_cheesygrin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 37 gości