Miłe zaskoczenie na ShutterStock
(2014-10-24, 20:04:38)kr3ciq napisał(a): Panie i Panowie oto 1 DL w tym miesiącu (tak, pierwszy)! Całe 0,25 $ - chwale się!

[Obrazek: stock-photo-golden-wheat-sunset-225461584.jpg]

Mam nadzieję, że Wam poprawiłem humor na weekend.

wreszcie dobra interpretacja wątku Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
Ale dziś bieda Icon_sad

Ojej Icon_cheesygrin Zmyliłem się Icon_cheesygrin

Oczywiście gratuluje Smile Tego pierwszego się nie zapomina Icon_wink
Odpowiedz
Wsiąść do pociągu byle jakiego,
Nie dbać o bagaż, nie dbać o bilet,
Ściskając w ręku kamyk zielony,
Patrzeć jak wszystko zostaje w tyle.

I wiatr we włosach na całego. Można? można Icon_cheesygrin
Odpowiedz
w tym tygodniu trafiło mnie parę ładnych strzałów reperując nieco moje finanse, a i dzisiaj pojawiła się wiosenna jaskółka !!!
http://www.shutterstock.com/pic.mhtml?id=224879809 co prawda SOD tylko 6,26 ale do tego 1,24 i 3x 0.38 za to samo zdjęcie dodane we wtorek. Od dłuższego czasu obserwowałem jedynie tendencje spadkową, jako że już od dwóch i pół roku nie robiłem żadnych sesji a ostatnia paczka pochodziła z porządków na dysku to tego tygodniowy wzrost sprzedaży jest dla mnie , zgodnie z tytułem wątku, MIŁYM ZASKOCZENIEM NA SS
Odpowiedz
122 - też bardzo dobra interpretacja wątku Icon_cheesygrin


Jak widać można traktować ten wątek poważnie Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
Chyba w żadnej branży się nie utrzymasz jeśli towar na pułki co dwa lata będziesz dokładał ...?
Odpowiedz
(2014-10-25, 18:07:07)Esdras napisał(a): Chyba w żadnej branży się nie utrzymasz jeśli towar na pułki co dwa lata będziesz dokładał ...?


Już nic nie ładuję na stoki, to dla mnie temat  zamknięty. Zdjęcia pracują i przynoszą kasę, czasem mniejszą a czasem większą, puki na rent i rachunki starcza to kont nie usuwam tylko się cieszę.A czasem nawet się pochwalę MIŁYM ZASKOCZENIEM na Shutterstock !!!!
Odpowiedz
a teraz rozumiem... dojedziesz jak najdalej sie da bez tankowania a potem ...Smile stoki sie...
Odpowiedz
Ela..Ela 28 $ za "arcydzieło" Smile

[Obrazek: stock-photo-spring-yellow-blossoms-on-tr...528836.jpg]
Odpowiedz
Gratki Smile kiedyś słyszałem taką wypowiedź fotografa " nasze zdjęcia są jak nasze dzieci kochamy je nawet jeśli są brzydkie"Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości