Miłe zaskoczenie na ShutterStock
jeszcze podatek odejmij Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2014-10-08, 14:09:25)GregorK napisał(a): poleci ktoś obiad poniżej $1 ? bo się pora obiadowa zbilża a na koncie ledwie $0,99 Icon_cheesygrin

Zapiekanka z dodatkami Smile 
Odpowiedz
(2014-10-08, 14:09:25)GregorK napisał(a): poleci ktoś obiad poniżej $1 ? bo się pora obiadowa zbilża a na koncie ledwie $0,99 Icon_cheesygrin

Ja bym odkładał... uzbieraj z 2 dolary to cos porządniejszego sobie kupisz Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2014-10-08, 14:27:56)ambrozinio napisał(a): Ja bym odkładał... uzbieraj z 2 dolary to cos porządniejszego sobie kupisz Icon_cheesygrin

Tez tak myślę... ostatecznie jeden dzień bez obiadu Grzesiowi nie zaszkodzi Smile
Odpowiedz
tak, tak, wytrzymaj do 18, to może się nazbiera na ciepłą ogórkową w barze
Odpowiedz
chyba nie mam wyjścia, głodówka dziś. Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
Grzesiu poratuję Smile $6.07 nazbierałem do tej pory Smile Nie będziesz głodny chodził.
Odpowiedz
masz lepiej dziennie, niż ja przez cały tydzień Icon_cheesygrin siwy dym normalnie Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2014-10-08, 14:56:06)GregorK napisał(a): chyba nie mam wyjścia, głodówka dziś. Icon_cheesygrin

Przecież tam były 4 porcje a Ty to wszystko w jeden dzień?!?!? Byś się wstydził, Tobie jeść się tylko chce a nie zdjęcia robić  Icon_biggrin

Bierz się do roboty to może kolacyjka wypali Smile
http://www.allyou.com/food/supercheap-me...omato-tart
Odpowiedz
Ufff dozbierałem na ciepłe frytki, ale keczup we własnym zakresie Icon_wink
______________
:twisted:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości