Miłe zaskoczenie na ShutterStock
(2014-09-07, 19:11:03)Esdras napisał(a): Miłosza fotka jest jako darmowa fotka tygodnia ...jestem ciekaw jak to się odbywa ( czy trzeba się złości czy oni zapytują i czy taki rodzaj promocji przekłada sie na $$$)

o...warto wejść na forum i się czegoś dowiedzieć Icon_wink ciekawe od jak dawna ją tam widać - jeśli cały mijający tydzień to bardzo zwiększył mi się ruch dzięki niej (ilość szprot+viewsy) - a jeśli dopiero powiesili to mam nadzieję że to coś da Icon_wink - kasy za to nie dostałem niestety -ale promocja folio się przyda... jakiś czas temu miałem pytanie od shutterstocka czy mogą wykorzystywać moje foty w takich i też jakichś tam promocyjnych celach... już raz na ich blogu niedawno była moja fota.
Odpowiedz
dzisiejsza Ela, wreszcie z moich ulubionych pejzażowych tematów Smile
[Obrazek: stock-photo-dunes-of-sand-desert-140189593.jpg]
Odpowiedz
No, bo już powoli stypą wiało w tym wątku.

Gratki Icon_wink
Odpowiedz
fajna fotka, jak sie sprzedaje eLka i jeszcze z ulubionym widoczkiem to tym bardziej cieszy
Odpowiedz
No właśnie Smile Taką fotką to się można pochwalić. Ja ze swoimi deskowymi elkami i tłustymi SOD-ami, juz nie wyskakuję Icon_razz
Odpowiedz
dzięki Smile muszę ponownie zawitać do Słowińskiego i w kilka jeszcze miejsc innych...powoli nudzą mi się pola/łąki Smile ze wszystkim warto wyskakiwać - budujące to jest chyba i pokazuje jak czasem dziwne są wybory kupujących Icon_wink
Odpowiedz
Z tym słowińskim to radzę poczekać do końca następnego miesiąca.

Wydmy są tak zdeptane, że masakra.
Odpowiedz
Wczoraj gruby SD, a dziś ELa Smile Dobry miesiąc się zapowiada po słabiutkich wakacjach Smile

[Obrazek: stock-photo-brown-canvas-texture-or-back...192318.jpg]
Portfolio: SS | IS | FT | DT | AL | DP | 500px |Facebook
Nikon D800 + Nikkor 24-70mm f/2.8 + Sigma 50mm f/1.4 + Sigma 85mm f/1.4
Pozdrawia Zając :)
shutterstockistockphotodreamstimedepositphotos
Odpowiedz
Ja doprawdy nie wiem, po co kupuje różne rekwizyty i demoluję przy foceniu swoją ciasną kuchnię Icon_wink
Brawo Piotrek Smile
Odpowiedz
chyba muszę trochę nowych materiałów porobić Icon_wink gratulacje!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 34 gości