Miłe zaskoczenie na ShutterStock
(2014-07-30, 15:14:29)alga38 napisał(a):
(2014-07-30, 13:47:21)milosz napisał(a): Icon_wink mam tylko nadzieję, że motywująco działają te moje wpisy...jak widać nie trzeba robić "kosmicznych" fot żeby czasem coś grubszego wpadało.

bardzo, szczególnie motywująco na kreatywną fotografię...
Idę do sklepu z tkaninami wykupić co się da z "resztek" Icon_wink

uuu powiało 'szyderą' Smile))
ale fakt wszystkie deski, szmatki, papiery itd to kwestia tylko i wyłącznie 'kupy' szczęścia (z przewagą kupy) niż zasługi samego autora.
Odpowiedz
dzięki !Icon_wink nie trzeba kupować - wystarczy przejrzeć szafy albo ściany (ostatnie to był tył obrazu na płótnie). tak dobrej końcówki miesiąca jeszcze nie miałem i takiej ilości pozostawionego spamu w 2 tutejszych wątkach (w wątku o singlach też coś doszło) Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Już kiedyś myślałem, żeby pójść do sklepu z tkaninami po sąsiedzku i zaproponować im małe TFP Smile Sfocę im wszystkie tkaniny za free Smile i jeszcze w rękę pocałuję panie właścicielki.
Odpowiedz
Dzień dobry, a mi dzisiaj przydarzyła się miła niespodzianka, SOD: $12.49
http://www.shutterstock.com/pic.mhtml?id=182743601
Odpowiedz
Moja pierwsz ELka w tym miesiącu 28$. Zdjęcie jedno z pierwszych na SS.

[Obrazek: stock_photo_sheep_on_the_tuscany_hill_145991144.jpg]
Odpowiedz
Bardzo ładne, gratuluję Smile
Odpowiedz
Gratki, mi też coś wpadło na dobranoc Smile

[Obrazek: stock-photo-empty-wooden-pier-with-mount...865578.jpg]
Odpowiedz
(2014-08-06, 22:34:26)jaropienza napisał(a): Moja pierwsz ELka w tym miesiącu 28$. Zdjęcie jedno z pierwszych na SS.

[Obrazek: stock_photo_sheep_on_the_tuscany_hill_145991144.jpg]

Pamiętam z fotoferiiSmile nie sądziłem że takie perełki na stokach goszczą, mimo wszystko gratki!
Odpowiedz
(2014-08-06, 22:57:01)Esdras napisał(a):
(2014-08-06, 22:34:26)jaropienza napisał(a): Moja pierwsz ELka w tym miesiącu 28$. Zdjęcie jedno z pierwszych na SS.

[Obrazek: stock_photo_sheep_on_the_tuscany_hill_145991144.jpg]

Pamiętam z fotoferiiSmile nie sądziłem że takie perełki na stokach goszczą, mimo wszystko gratki!

Smile miałem dość osób,które chciały zdjęcie sobie wydrukować a potem nawet dziękuję nie powiedziały. Teraz odsyłam na Shutterstock Icon_wink
Odpowiedz
są owce jest Elka jak powiada Jacek Icon_wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości