Miłe zaskoczenie na ShutterStock
tylko ja nie mam Icon_sad
______________
:twisted:
Odpowiedz
Gregorek, skupiłeś się na jedzonku, może czas rozszerzyć PF o inne tematy? nie każdy może być Sławomirem F Icon_wink
Odpowiedz
(2014-04-17, 11:57:07)alga38 napisał(a): Gregorek, skupiłeś się na jedzonku, może czas rozszerzyć PF o inne tematy? nie każdy może być Sławomirem F Icon_wink

właściwie, to nie wiem jak to skomentować .... wychodzi że robię mega do dupy zdjęcia.
______________
:twisted:
Odpowiedz
Ja tego nie powiedziałam! Ale jeżeli narzekasz na brak czy małą ilośc dl-i mając w swoim PF 99% jednego tematu, to warto się zastanowić czy to dobra droga. Tym bardziej, że mija Ci już roczek na SS. To tylko moja sugestia, ja bym tak zrobiła...
Odpowiedz
(2014-04-17, 11:37:48)alga38 napisał(a): dobre zdjęcia=duża ilość kupujących i followers=duża ilość pobrań= dużo $$$$$ Smile Gratki

Dokładnie TAK, zgadzam się w 100%. Obecnie mam 52 fallowerów i jak wrzucam nowa paczkę to od razu idą jak ciepłe bułeczki. I nie ważne czy to piątek czy poniedziałek.
Odpowiedz
(2014-04-17, 12:05:30)alga38 napisał(a): Ja tego nie powiedziałam! Ale jeżeli narzekasz na brak czy małą ilośc dl-i mając w swoim PF 99% jednego tematu, to warto się zastanowić czy to dobra droga. Tym bardziej, że mija Ci już roczek na SS. To tylko moja sugestia, ja bym tak zrobiła...

aż policzyłem ... wyszło mi 70% jedzonka i 30% innych Icon_cheesygrin
Czyli jednak rozszerzam ...
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2014-04-17, 11:57:07)alga38 napisał(a): .. nie każdy może być Sławomirem F Icon_wink

Ten jest tylko jeden Smile
Odpowiedz
a mi utknęło na 1 fallowersie, ale to zawsze więcej niż 0 Smile
dzięki temu codziennie mam wglądy w portfolio, przynajmniej jeden jestSmile
Odpowiedz
Ja też mam tylko jednego lookacza Icon_cheesygrin

Ale dzisiaj za to kolejna Elunia Icon_cheesygrin

[Obrazek: stock-photo-rose-petals-background-170286428.jpg]
Odpowiedz
dzisiejsza "szmatława" Elka Icon_mrgreen
[Obrazek: stock-photo-canvas-texture-or-background-161163881.jpg]

przez święta doszedł mi piąty lookacz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości