Miłe zaskoczenie na ShutterStock
Eiffla możesz wrzucać normalnie. Tylko jej oświetlenie jest opatentowane, czyli nocne jako editorial, dzienne luz. Ja osobiście sobie w ogóle odpuściłem wrzucanie fot z Paryża, choć mam ich z 20Gba Smile,
ale krew mnie zalewa jak co chwila odwalają za trademark, wieżowce w dzielnicy biznesowej, notre dame, prawie każdy inny kościół , Louwre itp.
Generalnie Paryż to jeden wielki trademark Smile
Odpowiedz
No właśnie nie wiem czy wrzucać. Mam sporo zdjęć różnych zamków, pałacy itp., ale jedni odwalają inni przyjmują. A czy jest gdzieś jakaś strona z wypisanymi zastrzeżonymi obiektami?
Dzięki i pozdrawiam
Odpowiedz
O stronie nic nie wiem. O Eiffla gdzieś przeczytałem, że zgodę na fotografowania w nocnym oświetleniu wydaje mer Paryża, O stadionie Neu Camp w Barcelonie też wyczytałem w jakimś artykule. Sam jestem ciekaw czy istnieje coś takiego jak spis obiektów z zastrzeżonymi prawami. I zawsze się zastanawiam skąd w agencjach o tym wiedzą, a może nie wiedzą tylko tak dla świętego spokoju odwalają za trademark
Odpowiedz
Przyjęli mnie tydzień temu, mam w portfolio 20 zdjęć, a dzisiaj EL za zdjęcie z Grecji, o którym myślałam, ze nawet go nie przyjmą.
http://www.shutterstock.com/pic.mhtml?id=167053535
Odpowiedz
To dobra motywacja do dalszego wysiłku Smile
Odpowiedz
z tym grudniem to jakiś mit jest Icon_wink przynajmniej u mnie... - jeszcze takiej połowy miesiąca z taką ilością DL nie miałem... 3-cia już eLka i fajny singielek z wczoraj :

eLka
[Obrazek: stock-photo-sunrise-on-foggy-meadow-with...588186.jpg]

singielek za 21.25$
[Obrazek: stock-photo-beautiful-field-landscape-161366693.jpg]


także stocki naprawdę się powoli kończą - a shutter to już w ogóle Icon_wink
Odpowiedz
Fajne fotki, gratulacje Smile ... i oczywiście w pełni zasłużone pobrania, chociażby ze względu na poświęcenie. Zauważyłem, że większość Twoich ELek to zdjęcia wykonane o wschodzie słońca. Obiecuję sobie, że kiedyś też wcześnie wstanę... Na razie na obietnicach się kończy
Odpowiedz
(2013-12-17, 16:13:13)mskorpion napisał(a): Obiecuję sobie, że kiedyś też wcześnie wstanę... Na razie na obietnicach się kończy

Ja sobie obiecuje od paru lat Smile
Odpowiedz
Przecież można się nie kłaść spać Smile
Odpowiedz
ja też, mam 800 m do morza i żadnego zdjęcia o wschodzie słońca. Latem mówię sobie, że 4 rano to za wcześnie a zimą, że 7 to za zimno
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 26 gości