Miłe zaskoczenie na ShutterStock
A u mnie reaktywacja szeroko rozumianej tematyki SPA. Najlepiej teraz sprzedają się jedne z moich ostatnich sesji zdjęciowych - przed przejściem w grafikę - sesji po których stwierdziłem że drugą Subbotiną nie zostanę Icon_cheesygrin, brak mi tego kobiecego zmysłu do układania bibelotów itp..., teraz właśnie te zdjęcia które wtedy sprawiły mi taki zawód idą jak woda.
Odpowiedz
to SPA ma sens. Zimą mnóstwo hoteli reklamuje pobyty w SPA , do tego na grouponie itp masa ofert.
Odpowiedz
Stwierdzam, ze to moja najlepiej sprzedająca się sesja w roku.
Inwestycje już się zwróciły.

[Obrazek: stock-photo-traditionally-decorated-chri...676963.jpg]
Odpowiedz
gratulacje, czyli nasze opinie okazały się jednym wielki błędem.
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2013-11-22, 14:30:07)GregorK napisał(a): gratulacje, czyli nasze opinie okazały się jednym wielki błędem.

Właściwie to nie. Zaraz to wyjaśnię może pokrętnie, ale jakoś tak wywnioskowałem.
Moje sesje zazwyczaj są pełne przepychu, nie znajdziecie tutaj minimalizmu, który występuje w innych pracach o podobnej tematyce.
Można by powiedzieć, że jestem odosobniony w swoich działaniach, na pewno w mniejszości.
Podejrzewam, że nie ma takich zdjęć dużo, więc i zarobek dzieli się na mniejszą liczbę fotografów, co przekłada się na większa sprzedaż, niż jakbym miał fotografie z minimalistycznym podejściem.
Natomiast fotki minimalistyczne sprzedają się lepiej, ale jest ich tak dużo, że zarobek dla pojedynczego fotografa jest mniejszy.
Tak jakoś mi wyszło z dedukcji.
To jest ta moja nisza, tak mi się wydaje. Oczywiście mogę być w błędzie.
Odpowiedz
Twoja nisza to przemyślane prace.
______________
:twisted:
Odpowiedz
Tydzień czasu potrzebny na ustawienie tego całego stuffuSmile. nie mniej efekt robi wrażenie
Odpowiedz
a widzisz, czyli podsunęłam Ci dobry pomysł. Moje "christmas table setting" też się świetnie sprzedają chociaż są zupełnie inne niż Twoje - całkowity minimalizm
Odpowiedz
(2013-11-22, 14:57:12)harley_ napisał(a): Tydzień czasu potrzebny na ustawienie tego całego stuffuSmile. nie mniej efekt robi wrażenie

Niecała godzina Smile

(2013-11-22, 14:57:25)alga38 napisał(a): a widzisz, czyli podsunęłam Ci dobry pomysł. Moje "christmas table setting" też się świetnie sprzedają chociaż są zupełnie inne niż Twoje - całkowity minimalizm

Tak, wszystko dzięki tobie alga38. na dodatek nie podziękowałem Ci jeszcze za super pomysł.
Tak, więc "wielkie dzięki za super trafiony pomysł".
Odpowiedz
eee......ja tylko rzuciłam hasło, ale cieszę się, że trafnie Smile W wyszukiwarce po słowach kluczowych "christmas" table" jesteś na pierwszym miejscu. Serdecznie gratuluję Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości