Miłe zaskoczenie na ShutterStock
zdaje się w kwietniu w w jednym dniu miałam na nich 4-Elki, a tak na co dzień, to się pobierają pojedyńczo, ale bez rewelacji
Odpowiedz
no w dzisiejszych trudnych czasach schyłku stocków to jeśłi pobierają sie codziennie, nawet pojedyńczo to już jest duży sukces.
Odpowiedz
Dzisiaj miłe zaskoczenie bo zdjęcie niedawno dodane i tak bez przekonania że ktoś to kupi a tu niespodzianka 0,81
[Obrazek: stock-photo-wreathed-hands-of-lovers-han...897404.jpg]
Odpowiedz
Ale to jest wątek o $ 28 + ...
Icon_wink Do tych 0,81 to szkoda w ogóle się przyznawać :p
Odpowiedz
(2013-10-29, 14:23:18)Ariene napisał(a): Ale to jest wątek o $ 28 + ...
Icon_wink Do tych 0,81 to szkoda w ogóle się przyznawać :p

No i po co robisz komuś przykrość? Wątek nazywa się Miłe zaskoczenie na ShutterStock. Dla kogoś miłe zaskoczenie to 28$, dla kogoś może to być 0,81 za zdjęcie, za które się tyle nie spodziewał. A dla kogoś nawet 100$ może być szarą codziennością a nie zaskoczeniem.

Serav, jak jakieś zdjęcie sprzedaje się często ale tylko w 25-a-day, to dlatego, że ktoś musiał wykorzystać abonament, ale jak pójdzie w OD albo S&O to znaczy, że ktoś faktycznie go potrzebował i wybrał spośród wielu innych, więc jest się z czego cieszyć.
Odpowiedz
Dla mnie miłym zaskoczeniem byłoby na przykład, gdyby mi 2 razy pod rząd coś przyjęli...
Odpowiedz
hm.. dwa razy w przeciągu tygodnia na tym samym zdjęciu. Tego jeszcze nie miałam Smile

[Obrazek: stock-photo-floral-background-of-bloomin...3.jpghttp:]
Odpowiedz
to gdzie i o której opijamy ? Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2013-10-29, 18:16:27)alga38 napisał(a): hm.. dwa razy w przeciągu tygodnia na tym samym zdjęciu. Tego jeszcze nie miałam Smile

Jak zobaczyłem te kwiatki, to aż sprawdziłem czy na pewno jestem na ostatniej stronie wątku bo już je widziałem Smile
Nic tylko pogratulować.
Odpowiedz
no właśnie się nad tym głęboko zastanawiałam! Ale do takiego wniosku nie doszłam, dzięki Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości