Miłe zaskoczenie na ShutterStock
Alga, cudne są te Twoje prace!
Czy mi się zdaje, czy Eleczkę rzucasz raz za razem? Icon_wink
Odpowiedz
(2013-10-25, 22:57:13)monoimposm napisał(a): Nie odrzucili ci za prawa autorskie? Czy krasnale sama robiłaś? Smile
Gratuluję EL'ki.
krasnale robiłam sama z masy solnej, potem szyłam im ubranka z filcu, tu mam właśnie przewagę Panowie nad Wami i to wykorzystuję Smile

Ariene, El-ek nie mam dużo w tym m-cu, ale miałam za to dwa duże OD
Odpowiedz
Zwał jak zwał, rządzisz tak czy inaczej Icon_wink
A tymi robótkami ręcznymi zaskoczyłaś podwójnie! Co za kobieta Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2013-10-26, 09:34:04)alga38 napisał(a): potem szyłam im ubranka z filcu, tu mam właśnie przewagę Panowie nad Wami i to wykorzystuję Smile

Przewaga jest tylko w tym, że Ci sie chce... bo szyć to i ja potrafię Icon_cheesygrin

Gratki Smile
Odpowiedz
(2013-10-26, 09:34:04)alga38 napisał(a): krasnale robiłam sama z masy solnej, potem szyłam im ubranka z filcu...

Podziwiam. Szczerze mówiąc myślałem, że po prostu udało ci się przepchnąć. Jestem pełen podziwu, bo krasnale naprawdę ładne.


(2013-10-26, 10:43:47)fotek napisał(a): Przewaga jest tylko w tym, że Ci sie chce... bo szyć to i ja potrafię Icon_cheesygrin

Dokładnie tak. Kiedyś, jak byłem młody Icon_cheesygrin, to przyszywałem sobie naszywki do plecaków. Robiłem to igłą, a wyglądało jakby było maszynowo. Teraz czasami sobie skracam jeansy, jak kupię za długie. Więc, jak to mawia jeden kolega z tego forum: "To nie tak że nie umiem,że nie pamiętam,że nie wiem...". No wiecie Smile
Odpowiedz
No ale seksem pojechała Alga Smile...Ja to dawno temu na tzw ZPt uszyłem sobie fartuch kuchenny własciwie to cała klasa a na pewnych warsztatach zrobiłem sobie małą chochelkę do sosu oczywiście z nierdzewki zgrzewana na zgrzewarce punktowej, hitem był własnoręcznie wykonany raperski emblemat (czasy Mc Hammera)oczywiście stal szlachetna, wyszywanki i różnego rodzaju makatki to chyba w trzeciej klasie się robiło... Kiedyś miałem mocną zajawkę na elektronikę więc takie rzeczy jak radio wzmacniacze to na bieżąco były robione od przeanalizowanie schematu po wytrawienie płytki na obudowie kończąc....krasnale heeeeeeIcon_wink

a..na kółku fotograficznym robiliśmy wywoływacz...(bo nie było w sklepach)
Odpowiedz
No dobra. Nie chciałem się chwalić, więc pisałem tylko o szyciu, ale kreatorex nie zostawia mi wyboru Icon_cheesygrin.
Jak byłem mały, to robiłem teleskopy i mikroskopy i różne rzeczy z drewna. Później zrobiłem gitarę elektryczną i korpus do innej gitary elektrycznej. Z elektroniki to jakieś wzmacniacze, efekty gitarowe, telefon przekazujący dźwięk promieniem lasera, skopiowałem efekt gitarowy Marshall Guv'nor, a za chwilę pójdę oglądać film wyświetlany na białym ekranie z własnoręcznie przeze mnie zrobionego projektora multimedialnego z dźwiękiem wydobywającym się z własnoręcznie przeze mnie zrobionych kolumn i subwoofera.

Tak, tak, drogie panie. Faceci też potrafią szyć i inne rzeczy sami zrobić. Smile
Odpowiedz
(2013-10-26, 18:48:22)kreatorex napisał(a): ....krasnale heeeeeeIcon_wink

Sorrki ale tak jakoś mi się skojarzyło oni w czapkach Ty w czapce a że też mam talent to się chwalę Icon_cheesygrin

Mam nadzieję, że się nie obrazicie alga38 i kreatorex.
Odpowiedz
Nightman ale walnołeś... No ale teraz bez MR się nie obejdzie!
Odpowiedz
hahaha
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości