Miłe zaskoczenie na ShutterStock
Ariene dobrze prawi - ja zawsze jak się wścieknę, napisze to na forum, zrzucę ten ciężar na innych ;p to i sprzedaż nagle przyspiesza - także to nie mit Icon_wink) (nawet se czasami myślę, że to towarzystwo z forum kupuje te zdjęcia Icon_wink)
Odpowiedz
12$ - mała rzecz, a cieszy Smile

http://www.shutterstock.com/pic.mhtml?id=129601655

z cmentarza w Syrakuzach
Odpowiedz
Cieszy, cieszy, bo to tak jak sprzedać 48 zdjęć w 25-a-day. Gratulacje Smile
Odpowiedz
(2013-10-24, 20:26:13)Ariene napisał(a): Za mało narzekasz,

Ciekawe, czy fotek to potwierdzi ? Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2013-10-25, 10:35:51)GregorK napisał(a): Ciekawe, czy fotek to potwierdzi ? Icon_cheesygrin

Nie!!! Zdecydowanie nie potwierdzam. Jednak... może to trzeba żale wylewać publicznie, a nie komus w mankiet? Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Chłopaki i dziewczęta zamiast narzekać bierzcie się za robienie dobrych fot kreatywnych grafik, trochę myslenia marketingowego i pracy a sprzedaż sama przyjdzie..szklana kula to może na nogę spaść a od zaklinania deszczu banany nie spadną...
Nie narzekam a sprzedaż rośnie Smile
Odpowiedz
nie ma co narzekać Smile cierpliwość i systematyczność się opłaca Smile

u mnie wczoraj 2 Elki (wreszcie jakiś grubszy dubel Icon_wink ):
[Obrazek: stock-photo-stubble-field-at-sunrise-150030116.jpg]
[Obrazek: stock-photo-pattern-picnic-yellow-152389199.jpg]
pierwszy raz poszło mi coś innego niż pejzaż jako Elka...no i znów kolejny miesiąc spoooro lepszy od poprzedniego Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Ależ mnie wkurzają te Wasze $ 28 (i więcej) za banalne tła i tekstury! Icon_cheesygrin

Milosz, pejzaż bajeczny Smile
Odpowiedz
dzięki! chociaż miewam ciekawsze landszafty w folio Icon_wink
też mnie dziwią wybory kupujących... taki wniosek, że trzeba wrzucać prawie wszystko - nóż widelec coś z tego będzie.
Odpowiedz
Może jakiś plastyk w Afryce siedzi i projektuje okładkę książki kucharskiej ma wizje ale nie ma szmatki a do najbliższego sklepu jest 280 km i niekoniecznie kupi taka kratkę...Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości