Miłe zaskoczenie na ShutterStock
0? Smile
Odpowiedz
A ja miałam taką EL-kę: http://www.shutterstock.com/pic-57409141...iy5gg-2-42 To dopiero było zdziwienie, bo obrazek taki sobie, ucięte ucho nawet. Ciekawe, co z tego zrobili Smile
Odpowiedz
kadr faktycznie taki sobie, ale za to jaki kociak na tym zdjęciu! Gratki
Odpowiedz
wczorajsza eLka, najfajniejsze że to zdjęcie z ostatniego dodania - od razu poszło jako eL Icon_cheesygrin

[Obrazek: stock-photo-plowed-field-with-tractor-tr...953308.jpg]

chyba na jakiś wyższy poziom wskoczyłem od piątku - takich ilości DL jeszcze nie miałem - oby tak dalej Icon_wink
Odpowiedz
kto orze ten ma Icon_wink..gratki
Odpowiedz
Takie akcje dają największego powera Icon_cheesygrin graty Smile
Portfolio: SS | IS | FT | DT | AL | DP | 500px |Facebook
Nikon D800 + Nikkor 24-70mm f/2.8 + Sigma 50mm f/1.4 + Sigma 85mm f/1.4
Pozdrawia Zając :)
shutterstockistockphotodreamstimedepositphotos
Odpowiedz
Icon_cheesygrin 
Właśnie sprzedałem pierwszą El'kę Icon_cheesygrin x 10

Jestem w szoku, bo sprzedałem fotkę, nad którą się zastanawiałem czy w ogóle ją wkładać. Nie podoba mi się, jest prosta jak drut i zrobiona... jak ktoś chce to opowiem.

Albo i tak opowiem.

A było to tak:
Już od paru tygodni miałem aparat i nawet wiedziałem co to jest przesłona, czułość i czas ekspozycji Icon_cheesygrin. Tak jakoś natknąłem się na stocki. Pomyślałem, że ja też mogę focić i swoje fotki sprzedawać. Wziąłem kartkę białego papieru do drukarki i banana. Włączyłem jedną lampę, bo drugiej mi się nie chciało. Zrobiłem fotkę banana na białym tle. Spojrzałem na podgląd i pomyślałem: "Łał!!! Mam fotkę jednego banana na białym tle". Ale potem przyszła refleksja - na jednym bananie dużo nie zarobię. Rozejrzałem się po mieszkaniu w poszukiwaniu co by tu jeszcze pstryknąć. Na lodówce w opakowaniu było kilka orzechów laskowych. Wziąłem sześć mniej poobijanych, sypnąłem jak leci na białą kartkę no i pstryk. Jeszcze musiałem to zdjęcie sporo poobcinać po bokach przy obróbce, bo przy mojej 50-tce zajmowały tylko centralną część kadru. Ale cieszyłem się, że mam już dwa zdjęcia "stockowe". Pierwsza sesja za mną Icon_cheesygrin. Potem postanowiłem pooglądać orzeszki innych dostawców (chodzi oczywiście o orzechy laskowe Icon_cheesygrin). No i moje niestety zbladły przy nich Icon_sad Ale co tam. Wysłałem zdjątko. A może akurat komuś przyda się właśnie takie Icon_rolleyes . Wisiało sobie przez ponad 6 miesięcy i... nagle ktoś postanowił zrobić dobry uczynek i mnie wzbogacić, bo nie wierzę, że to ze względu na zdjęcie Icon_cheesygrin

A oto ono:

[Obrazek: stock-photo-picture-of-hazelnuts-isolate...614480.jpg]

Zastanawiam się, kto wolał wydać kilkadziesiąt dolarów zamiast kupić parę orzeszków w sklepie, położyć na białej kartce i pstryknąć fotkę. (Nie żebym narzekał Icon_cheesygrin).
Odpowiedz
Widocznie ktoś dojrzał głębszy sens w Twoim zdjęciu Icon_wink
Pozdrawiam
rlat              

Odpowiedz
(2013-10-16, 00:39:39)monoimposm napisał(a): Właśnie sprzedałem pierwszą El'kę Icon_cheesygrin x 10

Gratki, rozumiem, że ta Elka sprzedała się 10 razy, tak? To jest faktycznie szokująca sprzedaż, rządzisz!
Odpowiedz
(2013-10-16, 08:01:16)Ariene napisał(a): Gratki, rozumiem, że ta Elka sprzedała się 10 razy, tak? To jest faktycznie szokująca sprzedaż, rządzisz!

Nie no. Nie ma tak dobrze. x 10 odnosi się do emotki. Po prostu administrator forum ograniczył liczbę obrazków w jednym poście do 10, a jakoś musiałem wyrazić moją nieopisaną radość, więc napisałem x 10 Icon_cheesygrin Ale faktycznie to może wprowadzać w błąd. El'ka poszła raz, ale i tak zarobiłem na niej więcej niż na wszystkich zdjęciach na Shutterstock dotychczas dlatego tak się cieszę Icon_cheesygrin.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości