Miłe zaskoczenie na ShutterStock
Sprzedaż aparatu fotku nie przyniesie Ci większej ilości DL`ów Smile
Odpowiedz
(2013-08-30, 08:43:50)ambrozinio napisał(a): Sprzedaż aparatu fotku nie przyniesie Ci większej ilości DL`ów Smile

DL-li wiecej nie bedzie, ale za odzyskana kase kupie sobie wędki i może jaką rybkę czasami złowie (na kolację ) Smile
Odpowiedz
(2013-08-30, 08:43:50)ambrozinio napisał(a): Sprzedaż aparatu fotku nie przyniesie Ci większej ilości DL`ów Smile

Sławek zostanie modelem. W końcu jest zapotrzebowanie na modeli w tej grupie wiekowej Icon_cheesygrin
Odpowiedz
kwasny mi właśnie uzmysłowił, że siedzę na dachu pociągu, a nie jak myślałam w ostatnim wagonie Icon_sad
Odpowiedz
Ja jestem ciekawy ile MaxyM ma miesięcznie ściągnięć na shutterku przy takim portfolio.
Odpowiedz
(2013-08-30, 08:21:15)fotek napisał(a): Ide sprzedac aparat Icon_sad

wezmę ten biały obiektyw, w zasadzie możemy się wymienić 1:1 za wędkę Icon_cheesygrin

(2013-08-30, 08:57:55)alga38 napisał(a): kwasny mi właśnie uzmysłowił, że siedzę na dachu pociągu, a nie jak myślałam w ostatnim wagonie Icon_sad

lepiej na dachu pociągu niż na drezynie za nim ... mnie co prawda daleko nawet do drezyny Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2013-08-30, 09:14:06)GregorK napisał(a): wezmę ten biały obiektyw, w zasadzie możemy się wymienić 1:1 za wędkę Icon_cheesygrin

Przemysle to jeszcze Smile

(2013-08-30, 08:47:17)Wuja napisał(a): W końcu jest zapotrzebowanie na modeli w tej grupie wiekowej Icon_cheesygrin

Sugestia do rozważenia, ale modelom słabo płacą Smile
Odpowiedz
u mnie sierpień rekordowy Icon_wink w zeszłym roku zaczynałem-za cały sierpień uzbierało się 6,50$ Icon_redface... w tym sierpniu jak do tej pory jest prawie 39 x tyle co w zeszłym roku - a robię mało popularne jak na stocki zdjęcia Icon_wink ciekawe co będzie za rok Smile...

a tak BTW wczorajsza L-ka:
[Obrazek: stock-photo-spring-field-sunrise-127641089.jpg]
Odpowiedz
Stoki się kończą..
Co do bycia modelem, cena nie ważna, zawsze będziesz miał do portfolio Icon_wink
Odpowiedz
Wczoraj kolejny singiel za $75...
Przynajmniej u mnie widać, że ściągacze wrócili z wakacji...
Rekord, panie, rekord za rekordem... Icon_cheesygrin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości