Miłe zaskoczenie na ShutterStock
sprzed kilku dni eLeczka:
[Obrazek: stock-photo-coast-closeup-at-sunset-land...293313.jpg]
Odpowiedz
(2013-08-03, 10:32:37)MattZ90 napisał(a): ... wynik działania, jakie proponuje Nightman, nie daje żadnej istotnej informacji, a z prawdopodobieństwem nie ma to nic wspólnego Icon_wink

Oczywiście, wszystko to talent i szczęście i odrobina magii. Systematyczność i ilość prac nie mają z tym nic wspólnego.
Odpowiedz
Kolego malk polecam czytanie ze zrozumieniem, a nie czytanie dla samego czytania Icon_wink
Odpowiedz
W stokach systematyczność ma znaczenie szczególnie wśród powiedzmy takich średnich stokerów jak np. ja...pewne ograniczenia sprzętu i talentu można nadrobić ciężką pracą...i wtedy można się narobić i nic nie zarobić. Smile

Tematyka i jakość znacznie podnoszą ilość zarabianej kasy choćby z racji wpadających elek...
Odpowiedz
kreatorex - pewne ograniczenia sprzętu i talentu można nadrobić ciężką pracą...i wtedy można się narobić i nic nie zarobić.

Jak można nadrobić to czego się nie ma? Chyba naprawdę masz "talent", jak doszedłeś do grupy średnich "stokerów" ( kto Ci powiedział że tam jesteś?) Mówisz o wszystkim, doradzasz "wszystkim"
tylko nie wiem, czy wiesz o czym mówisz?
Pozdrawiam - J.
Odpowiedz
Jasiek ty chyba mnie nie lubisz Smile

Wiesz wyciągam wnioski ze swojej pracy i kolegów koleżanek czerpie informacje z rożnych źródeł..też prywatnych, niewłaściwie to może źle dobrałem słowo powinienem użyć słowo kiepski stocker.

W woli scisłości to nie doradzam tylko wymieniam opinie na forum z którą oczywiście można się zgodzić lub nie.

tematyka stokowa mnie po prostu interesuje mam pewne przemyślenia które nie biorę z sufitu tylko analizy sprzedaży swoich prac jakości portfolia i innych czynników...ostatnio zarzuciłeś mi ze niby nie znam się na grafice to ci odpowiem ...

Pracuje zawodowo kilkanaście lat głównie jako Grafik, pracowałem w kilku warszawskich agencjach reklamowych w tym jednej dużej firmie która wydaje kilkadziesiąt magazynów w tym kilka za granicą prowadzę obecnie własna działalność, co do zdjęć to byłem w teamie obsługującym bardzo duże studio foto takie które robi sesje wnętrz budowane w studio...ja zajmowałem się obróbką zdjęć.
stoki to takie coś co robię w przerwach na inne roboty...Mój Nikon zarobił na siebie z samych stoków...
Ja bardzo chciałbym od ciebie się czegoś konkretnego się dowiedzieć może z dziedziny stokowej, na razie to tylko krytykujesz...

amen
Odpowiedz
Icon_smile 
Pochwalony! Panie kreatorex.

Jak bym śmiał zarzucać Ci, że na czymś się nie znasz, to nie tak, ktoś kto kilkanaście lat pracował jako "Grafik" w kilku agencjach w dodatku warszawskich musi być super.
"Kto się czubi, ten się lubi" pozdrawiam - J.
Odpowiedz
Ale ja wcale nie jestem super ani grafik ani fotogaf, człowiek całe życie się uczy ja zanim pracowałem jako grafik wykonywałem różne ciężkie zawody i przez ten czas wiele widziałem i się nauczyłem i wcale nie wynoszę ponad chmury Warszawy, "Nju Jorkiem" to bym sie chwałił, trochę przez przypadek tu trafiłem i siłą rzeczy musiałem gdzieś pracować Smile..są ładniejsze miasta Smile...wszystko przez kobiety Icon_wink
Odpowiedz
Czy to właściwy wątek do tych "personalnych wycieczek"?
Odpowiedz
sorki przechodzę do meritum..

......ładna fotka, gratulaje
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości