Miłe zaskoczenie na ShutterStock
....no chyba, że wpadla Ci jako pierwszy Dl El-ka....
Odpowiedz
Nie, tylko 0,25 Smile
Odpowiedz
(2013-03-29, 11:22:56)serav napisał(a): Nie, tylko 0,25 Smile

No to na razie cieniutko. Duzo masz plików na Shutter?
Odpowiedz
10 ale kolejne 150 czeka na zatwierdzenie.
Odpowiedz
No tak, to poczekamy w kolejce
Odpowiedz
(2013-03-29, 14:56:01)serav napisał(a): 10 ale kolejne 150 czeka na zatwierdzenie.

Eee... to poczekaj na zatwierdzenie, wtedy będzie z czego sie cieszyć. Przy 10-ciu fotach cudów nie będzie

(2013-03-29, 14:57:44)Wuja napisał(a): No tak, to poczekamy w kolejce

No Icon_cheesygrin Moje pierwsze czekaja od 22-go, czyli mija 7 dzień
Odpowiedz
Witam
Ku pokrzepieniu
Marzec u mnie rewelacyjny i tak wzrost dl wobec poprzedniego miesiąca ponad 100%, zarobiona kasa choć niewielka ale wzrost wobec lutego ponad 200%, ale przyznaje wziąłem się do pracy i zaczynam robić półgnioty Smile.
Serav nie martw się masz na prawdę ekstra portfolio z fajnymi modelkami jak załadujesz foty i baza się dobrze zaindeksuje to będziesz siedział z cygarem przed kompem i liczył dolary Smile No ale to chwilę jeszcze potrwa....

Pozdrawiam
Odpowiedz
(2013-04-01, 22:55:27)kreatorex napisał(a): Marzec u mnie rewelacyjny i tak wzrost dl wobec poprzedniego miesiąca ponad 100%,
...
ale wzrost wobec lutego ponad 200%
Czy mi się zdaje, czy przed marcem jest właśnie luty? Icon_mrgreen To w końcu ile % przybyło? Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Tak jak napisałem dane dotyczą marca w stosunku do miesiąca lutego Smile,Dwa parametry: dl o ponad 100, kasa o ponad 200, ale nie sa to pieniądze jakie zarabiają "miszczowie stocków" Smile no i próg wypłaty przekroczony więc cieszy podwójnie Smile
Jeszcze zapomniałem dodać luty mialem lepszy niż styczeń Smile
Odpowiedz
Ktoś mi zrobił prezent na święta, albo żart na prima aprilis.
3 dni, 3x 28$

1.
[Obrazek: stock-photo-view-of-the-christmas-table-...699999.jpg]

2.
[Obrazek: stock-photo-postcard-from-sunny-edinburg...125325.jpg]

3.
[Obrazek: stock-photo-christmas-borscht-served-in-...076225.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości