Miłe zaskoczenie na ShutterStock
udra, to przy której ulicy ten blok, tak zagadam z tym pierwszym ochroniarzem, że jeszcze drzwi do windy przytrzymaSmile
Odpowiedz
Tak, podaj adres, a za tydzień zobaczysz 10 klonów tego zdjęcia na wszystkich stokach.
Odpowiedz
Nawet adres niepotrzebny, widac doskonale z ktorego budynku i przy ktorej ulicy, kto nie wie tez zidentyfikuje bez pudla chocby w G - satelit. Nic sie nie ukryje, nasladowcy na pewno beda. Masa klonow z czasem zaleje oryginal. Mniejsza z tym, autor bedzie juz daleko z nowymi pomyslami, bo widzi, mysli, znajduje, odkrywa. Choc motyw obfocony na dziesiaty bok, spojrzenie swieze i to sie liczy! Fajny fot udra!
Odpowiedz
i miły koniec miesiącaSmile

[Obrazek: stock-photo-greenwich-38831512.jpg]
Odpowiedz
Ja również miło zakończyłem miesiąc Smile i to zdjęciem którego bym nie podejrzewał o to Icon_wink
[Obrazek: stock-photo-pack-of-charlock-balls-isola...965566.jpg]
Odpowiedz
[Obrazek: stock-photo-kitten-106299512.jpg]

$28
Odpowiedz
GratulujeSmile
Urocze to zdjęcie.
Rozgryzłem Ciebie Maxym . Jesteś kocim farmerem-fotografem bo masz fermę kotów w ChicagoSmile
Tylko nie znam jeszcze kotostanu i hektarówIcon_sad
Odpowiedz
Zakończenie tygodnia... Nic się nie dzieje, wchodzę i w 5 minut:

[Obrazek: stock-photo-vintage-picture-effect-urban...224289.jpg]

[Obrazek: stock-photo-milwaukee-107500385.jpg]
Odpowiedz
GratkiSmile
Fajne foty ale i tak przemilczałeś farmę kocią!
Odpowiedz
O, nie wchodziłem w ten temat.
Tak mam ferme kocią tylko w Wisconsin, bo podatki mniejsze.
Obecnie jestem na etapie uczenia kotów jazdy rowerem, grania w piłkę i picia piwa przy barze.
Im więcej się nauczą tym lepsza sprzedaż, a im lepsza sprzedaż tym bardziej ekskluzywne puszki z tuńczykiem... Sierściuchy to wiedzą i się starają, bo tuńczyk made in usa przestaje im odpowiadać i chciałyby sushi made in japan. Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 35 gości