Miłe zaskoczenie na ShutterStock
Wreszcie i ja się doczekałem
http://www.shutterstock.com/pic.mhtml?id=105196733
Odpowiedz
(2012-07-25, 02:09:03)kwasny221 napisał(a): ..ja ELki nie miałem jeszcze nigdy i raczej się z moim portfolio nie spodziewam Icon_wink

hehe kwaśny221, ale to powiedziałeś Icon_wink)) GratulujęSmile Ja też czekam na swoją pierwsząSmile Wczoraj za to miałam rekord w dl-ach i zarobionej kasceSmile)
Odpowiedz
(2012-07-26, 21:13:02)Claudia napisał(a): hehe kwaśny221, ale to powiedziałeś Icon_wink)) GratulujęSmile Ja też czekam na swoją pierwsząSmile Wczoraj za to miałam rekord w dl-ach i zarobionej kasceSmile)


Z Twoim portfolio Claudia to elka to tylko kwestia czasu. Dziękuję za miły komentarz do egzorcyzmów koleżanko i gratuluję dobrej sprzedaży na shutterstockSmile
Odpowiedz
Kwasny gratulacje, galeria bardzo fajna...

A u mnie... No cóż... Właśnie wpadła 6 w lipcu. Icon_cheesygrin

[Obrazek: stock-photo-chicago-downtown-in-the-night-106939784.jpg]
Odpowiedz
6-robi wrażenie. Fota ekstra i gratuluję Icon_wink
Co do mojej galerii to za mało komercyjna niestety. Ale powoli staram się to zmienić.
Odpowiedz
Tak a marginesie dostałem od shuttera takiego meila dotyczącego jednego z moich zdjęć.

Hello Piotrek,

I am happy to notify you we are interested in buying all rights to Shutterstock image #xxxxxxx in your portfolio for USD $1,000 (we seek a full copyright transfer to Shutterstock):

For this offer to proceed, I would like to know the following from you:

Are you interested in a full copyright transfer of this image to
Shutterstock for USD $500?

Kind regards,

Czy ktoś z Was sprzedał tak kiedyś im zdjęcie ?
Odpowiedz
Nigdy nie słyszałem o podobnych ofertach... Ale ja mam krótki staz.
Odpowiedz
Ja jeszcze krótszy i tym bardziej nie wiem o co chodzi i w jakim celu chcą to zakupić na takich warunkach.
Odpowiedz
(2012-07-26, 21:31:53)udra napisał(a): Z Twoim portfolio Claudia to elka to tylko kwestia czasu. Dziękuję za miły komentarz do egzorcyzmów koleżanko i gratuluję dobrej sprzedaży na shutterstockSmile

Hehe już od dłuższego czasu mam ochotę poruszyć ten temat, ale tak zwlekam, bo potem klient zajrzy do portfolio, a tam same odwrócone krzyże ;p - bo akurat mam trochę akcesoriów tego typu ;p więc jak będę mieć trochę więcej zdjęć tak, że tamte się zgubią nieco w tłumie, to zabiorę się za temat Icon_cheesygrin

Dziękuję chłopaki za miłe słowaSmile Kwaśny mail superowy!! Gratuluję Smile
Odpowiedz
(2012-07-26, 22:27:18)kwasny221 napisał(a): Ja jeszcze krótszy i tym bardziej nie wiem o co chodzi i w jakim celu chcą to zakupić na takich warunkach.

Kwasny jak sprzedasz tą fotke za 500 lub 1000bugsów to znaczy że Shutterstock jest lepsze od AlamyIcon_wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości