Miłe zaskoczenie na ShutterStock
kurde a mojego kartonu jakoś brać nie chcą, graty Smile
Odpowiedz
Gratulacje (by nie było to tylko słidy gratulejszyn), to u mnie miłym zaskoczniem w ostatnich 2 dniach jest ilość DLi i OD... 2 Prace pobrały się łącznie 36 razy... OD jakby jutra nie było... Nie wiem co się dzieje ale niech tak zostanie. Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Dziękować Smile Powiem Ci Maxym że u mnie czerwiec to niestety pierwszy miesiąc od dawna ze spadkiem sprzedaży będzie raczej... ale to dlatego że się ostatnio strasznie leniwie i długoooo nie wrzucałem żadnej większej paczki... czas się wziąć do roboty Smile
Portfolio: SS | IS | FT | DT | AL | DP | 500px |Facebook
Nikon D800 + Nikkor 24-70mm f/2.8 + Sigma 50mm f/1.4 + Sigma 85mm f/1.4
Pozdrawia Zając :)
shutterstockistockphotodreamstimedepositphotos
Odpowiedz
Pewnie dlatego... Ja póki co w tym miesiącu dodałem 456 prac... Ale zaczynam mieć przesilenie stockowe...
Odpowiedz
MaxyM wymiatasz, ja ustaliłem sobie poprzeczkę na 100 prac przyjętych na miesiąc. Niestety ciężko jest tyle wypracować.
Odpowiedz
Problem w tym, że piorytetem dla mnie jest Shutterstock i na inne stocki także wrzucam przez ftp, to co na niego wykonam tylko później jest dramat, bo nie chce mi się klikać "send" na innych stockach. Tutaj najmniej problemów z 123RF, bo w zasadzie tylko wsyłka i po kłopocie... DepositPhotos też w miare łatwo ale już np. Fotolia - Dramat, sprawdziłem to odłogiem leży 1600 prac w niedokończonych i nie chce mi się za cholere z tym uporać. IS, też wysyłam jak mnie najdzie, bo to już w ogóle odmienna jazda... Choć tylko 18 w limicie.
Inna sprawa, że przynajmniej na Shutterstock widać efekty ciężkiej pracy i to pcha do przodu, problem w tym, że sam sobie robie presje... Normalnie druga praca, chcąc nie chcąc w kolejce czeka kolejne >100 prac.
Odpowiedz
nowa choroba stockholik... Tak mi się skojarzyło, bo to chyba nie jest normalne Icon_wink
Odpowiedz
MaxyM taki trochę męski dowcip. Jak to ojciec z synem rozmawiają. Syn mówi "Wiesz Tato przez noc to ja i jedenaście razy!" - "Wiesz synu ja roz". Za dwa lata syn mówi "No ja tak siedem razy" - Ojciec "Ja roz". Za pięć lat "Wiesz Tato ja też raz". A za lat siedem Ojciec mówi "Ja roz, a Ty synu?" - "...0".
Odpowiedz
Chodzi oczywiście o uploady na stocki.
Odpowiedz
To raczej było oczywiste...
Możliwe, póki co mam chęci... I mam nadzieję, że się to rozłoży na długoterminowe zyski.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości