Miłe zaskoczenie na ShutterStock
(2012-01-21, 11:11:27)Wuja napisał(a): Claudia może masz bana? Icon_wink

Hm, chyba nieSmile nie dałam im powodu do banowania. A od wczoraj mam rozjechane cale menu.
Odpowiedz
Wow Icon_cheesygrin Wpadł mi dzisiaj Singiel $4.75 Smile
Odpowiedz
To ja się też pochwalę dzisiejszym miłym zaskoczeniem z wczoraj a mianowicie wczorajszy dzień zamknął mi się liczbą 67 DLi w tym 2 OD Smile
Portfolio: SS | IS | FT | DT | AL | DP | 500px |Facebook
Nikon D800 + Nikkor 24-70mm f/2.8 + Sigma 50mm f/1.4 + Sigma 85mm f/1.4
Pozdrawia Zając :)
shutterstockistockphotodreamstimedepositphotos
Odpowiedz
niesamowite.... gratuluję Smile
Odpowiedz
67 jednego dnia - bardzo ładnie.

A tu masz inne rekordy dzienne:
http://stock-board.info/rekord-dzienny-t-355.html
Najwięcej w tym wątku podał chyba pawel_w - 217.
Odpowiedz
dzięki wielkie majszter za linka bo nawet nie zauważyłem tego wątku... Icon_wink kurde.. 217 DLi w jeden dzień... to pewnie średnia dzienna z miesiąca na poziomie 100-120 DLi.. z ciekawości policzyłem sobie ile to mniej więcej na miesiąc $ wychodzi przy pewnie najwyższym levelu podwyżek Icon_cheesygrin głowa mnie rozbolała Icon_cheesygrin
Portfolio: SS | IS | FT | DT | AL | DP | 500px |Facebook
Nikon D800 + Nikkor 24-70mm f/2.8 + Sigma 50mm f/1.4 + Sigma 85mm f/1.4
Pozdrawia Zając :)
shutterstockistockphotodreamstimedepositphotos
Odpowiedz
Naczytałem się w tym wątku jak to dobrze schodzą tła i tekstury no i coś tam podłubałem i wyrzeźbiłem trochę takich. Z pewną dozą nieśmiałości wrzuciłem paczkę 16szt 10 teł i 6 tekstur z notką dla edytora, że wiem że mają tego dużo, ble ble, ale chcę stworzyć swoją kolekcję takich, bo jeszcze w portfolio nie mam ble ble no i wchodzę ja sobie dzisiaj na Shutterstock a tu cała paczka przyjęta. Normalnie szok, chyba odłożę aparat do szafy żeby się nie kurzył i przerzucę się na grafiki Smile Muszę się tylko bardziej przyłożyć i powydziwiać bo te na próbę to takie banalne trochę.
Odpowiedz
Kup se Sławek lepiej kamerkę HD Icon_wink
Odpowiedz
Eeeee, kręcenie mnie nigdy nie pociągało Smile
Odpowiedz
Mówi się "nie kręciło" Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości