Miłe zaskoczenie na ShutterStock
(2012-01-06, 15:05:54)Wuja napisał(a): to fotki tak idą czy ilustracje?

Jako ELki idą mi głównie stare zdjęcia z roku 2010. Pewnie wtedy robiłem najlepsze zdjęcia Smile
Odpowiedz
moje gratulacje oby tak cały rok szły Smile
Odpowiedz
Nieźle majszter Smile Oby cały rok był taki Smile
Odpowiedz
Wczoraj ponad 20 dl! Takiej soboty jeszcze nie miałem.
Odpowiedz
A ja muszę jednak zwrócić honor bo dziś rano rozpatrzyli paczkę wrzuconą w piątek Smile
Portfolio: SS | IS | FT | DT | AL | DP | 500px |Facebook
Nikon D800 + Nikkor 24-70mm f/2.8 + Sigma 50mm f/1.4 + Sigma 85mm f/1.4
Pozdrawia Zając :)
shutterstockistockphotodreamstimedepositphotos
Odpowiedz
Czas rozpatrywania wyraźnie sie poprawił. Przy pierwszym razie kiedy po dwóch dniach miałem juz rozpatrzone zdjęcia myślałem że to jakas pomyłka która sie nie powtórzy. Kolejna paczkę również załatwili w dwa dni. I to nie 90% out tylko normalnie 100% approved Icon_wink Wraca mi wiara w tego stocka. Chociaż te ich kolejne tax formy...Icon_evil
Odpowiedz
Trochę mi się nie chce wierzyć w to co widzę ale Shutterstock nawet HDR'a mi przyjął (i to jeszcze ze starego fuji który brakiem szumów nie grzeszył) i wszystkie grafiki Icon_cheesygrin szkoda tylko że pod koniec tygodnia ale to i tak miłe zaskoczenie Icon_wink
Portfolio: SS | IS | FT | DT | AL | DP | 500px |Facebook
Nikon D800 + Nikkor 24-70mm f/2.8 + Sigma 50mm f/1.4 + Sigma 85mm f/1.4
Pozdrawia Zając :)
shutterstockistockphotodreamstimedepositphotos
Odpowiedz
(2012-01-20, 16:03:10)alzajac napisał(a): Trochę mi się nie chce wierzyć w to co widzę ale Shutterstock nawet HDR'a mi przyjął (i to jeszcze ze starego fuji który brakiem szumów nie grzeszył) i wszystkie grafiki Icon_cheesygrin szkoda tylko że pod koniec tygodnia ale to i tak miłe zaskoczenie Icon_wink

Z fuji?! alzajac oni od Ciebie chyba wszystko łykają, nawet nie patrzą co ;p a mi już dwóch paczek pod rząd nie przyjęli (po 10zdj wiec nie ma szału), bo uznali ze nie potrzebują w tym czasie i ze nie komercyjne, co było mega bzdurą. I myślałam, że im się coś zepsułoSmile Do tego w tym miesiącu pierwszy raz nie mam ani jednego dl co sie zdarza pierwszy raz i sie zastanawiam czy oni mnie w ogóle widząSmile)
Odpowiedz
No ogólnie to praktycznie całe moje porfolio to obrazki z fuji s9600 Icon_cheesygrin z tym że nigdy nie przypuszczałem że łykną takiego HDR'a... dla mnie to oczywiste "not approved" za szumy i światło ale jednak zdarzają się cuda Icon_cheesygrin
Portfolio: SS | IS | FT | DT | AL | DP | 500px |Facebook
Nikon D800 + Nikkor 24-70mm f/2.8 + Sigma 50mm f/1.4 + Sigma 85mm f/1.4
Pozdrawia Zając :)
shutterstockistockphotodreamstimedepositphotos
Odpowiedz
Claudia może masz bana? Icon_wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości