Miłe zaskoczenie na ShutterStock
Miły początek dnia Smile

[Obrazek: stock-photo-grain-black-dark-paint-wall-...397455.jpg]
Portfolio: SS | IS | FT | DT | AL | DP | 500px |Facebook
Nikon D800 + Nikkor 24-70mm f/2.8 + Sigma 50mm f/1.4 + Sigma 85mm f/1.4
Pozdrawia Zając :)
shutterstockistockphotodreamstimedepositphotos
Odpowiedz
Nadal nie wiem jak Wy to robicie z tymi teksturami Icon_wink
Gratulacje !
Odpowiedz
Gratuluję! Swoją droga nie mam pojęcia jak Ty to robisz, że przyjmują Ci tekstury. U mnie wszystko leci za LCV, a za ponowny upload dostalam ostrzeżenie Icon_sad
Odpowiedz
Dzięki Smile Ja do każdej paczki dołączam standardowy tekst po ang:
"Zdjęcie jest podobne do moich najlepiej sprzedających się o numerze ID xxxxxx (wymieniam kilka podobnych). Są one pobierane bardzo często. Proszę dostrzec wysoki potencjał komercyjny. Kupujący oraz projektanci poszukują obrazów takich jak te i pobierają je bardzo często".
Ostatnio prawie nie mam odrzutów Smile To trochę metoda na ładne oczy ale chyba skutkuje Smile
Portfolio: SS | IS | FT | DT | AL | DP | 500px |Facebook
Nikon D800 + Nikkor 24-70mm f/2.8 + Sigma 50mm f/1.4 + Sigma 85mm f/1.4
Pozdrawia Zając :)
shutterstockistockphotodreamstimedepositphotos
Odpowiedz
Nie ważne jaka metoda, ważne aby była skuteczna i żebyś Ty się z tym dobrze czuł Icon_cheesygrin
Biznes to biznes Smile
Gratki!
Odpowiedz
Gratulacje, Elka z tekstury, to dobra Elka. Smile
Odpowiedz
Hmm. Na głównej stronie Shutterstock na dole jest coś takiego jak FEATURED LIGHTBOXES.

W Lightbox: High Contrast na piątej pozycji moja praca.
Nie wiem co to te Lightboxy. Pierwszy raz tam zaglądnąłem. Nie wiem czemu służą ale miło, że jest tam moja praca.
Odpowiedz
DeKA te lightboxy to święty gral każdego stockera. dają jakięś + 30% wiecej DL poki fota tam wisi. o ile oczywiście w pf jest to co może zainteresować klienta czyli nie dotyczy tomato isolated
Odpowiedz
canion a tomato isolation to już jest pase? Smile
Odpowiedz
a mnie dziś zaskoczyła Elka
[Obrazek: stock-photo-young-white-rabbit-with-carr...080019.jpg]

zanim zobaczyłem co mi tak podniosło utarg byłem przekonany w 99% ze to jakis 'winter landscape' Smile a tu proszę.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości