Miłe zaskoczenie na ShutterStock
Ale fajnie Smile Gratulacje Smile
Odpowiedz

Piękny kolażSmile

A co to jest EL? i mam pytanie - jak wygląda wykaz zarobków na SS? w sensie ile $ i za jaki rozmiar. Nie mogę tego znaleźćSmile

Odpowiedz
ELki to najrzadsze pobrania za 28$ w tabeli masz je jako Enhanced (prowizja za ELki nie zwiększa się w raz ze stopniem podwyżek) Smile ogólnie wygląda to tak że tutaj rozmiar nie ma znaczenia, za wszystko kupujący płaci tak samo Smile ceny różnią się tylko w zależności o stopnia podwyżki na którym jesteś i tego czy było to pobranie w subskrypcji (pobrania za 0,25 lub więcej w zależności od wspomnianego stopnia podwyżki) czy OD czyli On Demand (0,81; 1,88 itd również zależne od stopnia podwyżki). Doszły jeszcze ostatnio Single Sales które masz w tabeli jakos Single & Others i na "zerowym" stopniu podwyżek czyli dopóki nie przekroczysz zarobionych 500$ jest to chyba 3,8$ Smile
Portfolio: SS | IS | FT | DT | AL | DP | 500px |Facebook
Nikon D800 + Nikkor 24-70mm f/2.8 + Sigma 50mm f/1.4 + Sigma 85mm f/1.4
Pozdrawia Zając :)
shutterstockistockphotodreamstimedepositphotos
Odpowiedz


Dziękuję za wyjaśnienie. Alzajac Ty zawsze tak ładnie i dokładnie wyjaśnisz Smile Dziękuję:*
Odpowiedz
A proszę bardzo i polecam się Icon_wink
Portfolio: SS | IS | FT | DT | AL | DP | 500px |Facebook
Nikon D800 + Nikkor 24-70mm f/2.8 + Sigma 50mm f/1.4 + Sigma 85mm f/1.4
Pozdrawia Zając :)
shutterstockistockphotodreamstimedepositphotos
Odpowiedz
[Obrazek: stock-photo-little-chicken-animal-isolat...471406.jpg]
Smile
Odpowiedz
He He... Pewno wyspy wielkanocne. albo KFC. Icon_cheesygrin
Odpowiedz
U mnie też miło.
Most popular images
Top 50 images this week. Filter Photos

http://img33.imageshack.us/img33/9370/beznazwy1mi.jpg

No i z rana to właśnie safari trafiło się jako EL.
Odpowiedz
DeKa tak z ciekawości zapytam, ile masz średnio DLi dziennie (?) tego zdjęcia teraz gdy jest n.50 a ile było jak było najwyżej bo pamiętam że kiedyś chyba w top 5 wisiało Smile o ile to oczywiście nie tajemnica Icon_wink
Portfolio: SS | IS | FT | DT | AL | DP | 500px |Facebook
Nikon D800 + Nikkor 24-70mm f/2.8 + Sigma 50mm f/1.4 + Sigma 85mm f/1.4
Pozdrawia Zając :)
shutterstockistockphotodreamstimedepositphotos
Odpowiedz
Nie wiem od jakiego czasu jest w top 50. Wygląda to nawet jakby dopiero od dzisiaj bo żadnej różnicy w ilości DLi nie zauważyłem. Teraz średnio 6-7 na dzień. Zobaczymy za kilka dni. Niestety weekend się zaczął.
Jak było na stronie głównej w tym jakby pokazie slajdów to w top 50 chyba było na 12tym miejscu i miało wtedy około 20 DLi w tym OD i EL.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości