Miłe zaskoczenie na ShutterStock
(2010-12-24, 13:24:41)Plati napisał(a): Nie wszystkie komórki mają zastrzeżony design :) Więc dlatego pewnie ta została.

Mi nic nie usunęli, ale chyba każdy by tej komórce darował trademark, już i tak wiele przeszła ;))

[Obrazek: stock-photo-hammer-smashing-cellular-pho...899228.jpg]

remik44992
Odpowiedz
Co ty z nią zrobiles:?
Enh?
Odpowiedz
Mocne zdjęcie...
Odpowiedz
(2010-12-24, 15:37:23)robootb napisał(a): Co ty z nią zrobiles:?
Enh?

Wyzionęła ducha to ją ukamieniowałem :>

remik44992
Odpowiedz
No ja nie wytrzymam i muszę się pochwalić, moja pierwsza sprzedaż w Enhanced Downloads, dokładnie po roku sprzedawania na Shutterstocku.

[Obrazek: 5306751842_57dcce2bce.jpg]
Odpowiedz
Moze to nic wielkiego (pewnie na pewno) ale dziś pękło mi 10DL jednego dnia, a jest dopiero południe. Będąc tam od tygodnia i mając 30 zdjęć. Mała rzecz, a cieszy.
Odpowiedz
gratki, ja jestem od około 2 tyg i niestety nic specjalnego się nie dzieje, czasem jakiś DL wpadnie, skupiam się narazie na rozbudowie folio.
Maxy, jeżeli to nie tajemnica , to mógłbyś podlinkować portfolio na Shutterstock ? bardzo chętnie obejrzałbym twoje prace. jeżeli nie chcesz, nie musisz Smile
Odpowiedz
To nie problem, raz juz to zrobilem i dostalem krytyke na garb. Icon_wink

*Przeniose do podpisu jak bede wiedzial jak. Smile
Odpowiedz
dzięki!
nie rozumiem tego... chociaż chyba prościej umieścić to w sygnaturce Smile
Odpowiedz
(2010-02-12, 20:37:26)Ariene napisał(a): Dlaczego mam wrażenie, że te 1,88 zaliczamy w miarę grupowo?
Przed chwilą wpadło
[Obrazek: stock-photo-big-fountain-in-the-park-40625977.jpg]
Albo to ja swoją zazdrością przyciągam te OD Icon_razz
Pershing, teraz zazdroszczę Twojemu bratu! Icon_razz

Warszawa, Park Saski? Icon_wink) czy coś innego?
Mi takie samo (niemal identyczne) zdjęcie odrzucili 2x ze wzgledu na niestockowy temat...
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości