Miłe zaskoczenie na ShutterStock
No to Shutterstock będzie zawalone śmieciami . Mam też pare podobnych zdjęć i nie chwytają takich klientów.
Muszę popracować nad tym. Nowe spojrzenie na odpady.
Odpowiedz
To wprawdzie nie jest zaskoczenie, ale jest miłe.
Po 2 latach i 5-ciu miesiącach, przekroczyłem granicę 3000$ na Shutterstock i wszedłem do klubu .36$ Smile
Dziś mam jeszcze DL-e po .33$, ale mam nadzieję, że już jutro będą po .36$
Odpowiedz
(2010-12-08, 17:43:42)majszter napisał(a): Dziś mam jeszcze DL-e po .33$, ale mam nadzieję, że już jutro będą po .36$
Gratulacje !!!!
I się nie martw, jutro jak wejdziesz na bilans poprzedniego dnia, będziesz miał już korektę. Będą i po 33 i 36.
Odpowiedz
ja równiez gratuluję! Przede mną dopiero 0,33, ale już na wyciągnięcie ręki Smile
Odpowiedz
(2010-12-08, 19:00:30)122 napisał(a): I się nie martw, jutro jak wejdziesz na bilans poprzedniego dnia, będziesz miał już korektę. Będą i po 33 i 36.


Gratulacje Majszter!!!

p.s.
Ja nie miałem korekty przy przekroczeniu 1 wszego progu Icon_confused
może przy drugim progu będzie... Icon_rolleyes
w
Odpowiedz
(2010-12-08, 19:38:39)kaczor58 napisał(a): Ja nie miałem korekty przy przekroczeniu 1 wszego progu
w
Przy pierwszym progu także nie miałem, ale przy drugim już tak jest ( przynajmniej u mnie tak było, nawet sprawdziłem specjalnie i w bilansie dziennym mam zarówno pliki po 33 jak i 36, a także po 2,48 i 2,70)
Odpowiedz
Dziękuje wam za miłe słowa Smile

U mnie zadziałało to tak, że wszystkie DL-e po oficjalnym mailu potwierdzającym przejście na próg .36$ zastały już zaliczone po nowej stawce. Z tym, że mail przyszedł po około 8 godzinach od przekroczenia progu. Jutro sprawdzę jeszcze, czy te DL-e z tych 8 godzin zastały skorygowane.
Odpowiedz
Na początku chciałem się przywitać jako nowy ( nie wiem czy dobre miejsce ale niech już jest).
Portfolio nieduże. Na Shutterstock jestem ponad dwa lata ale dopiero ostatnio słupki zaczęły rosnąć. Zainteresowałem się tym w końcu bardziej
.
Skoro mowa o miłym zaskoczeniu to trafiła mi się na razie jedyna ELka.
http://www.shutterstock.com/pic.mhtml?id=47147656
Odpowiedz
Zdjęcie jakich tysiące, ale żeby odrazy płacić za nie tyle ?????
Ja cieszę z 28$, jak głupi, a ktoś się cieszy z fotki. I o to chodzi.

http://www.shutterstock.com/pic.mhtml?id=66031018
Odpowiedz
Gratki! A MR był? Icon_razz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości