Miłe zaskoczenie na ShutterStock
A no to ładnie, dobrze porównać się z kimś kto zaczynał w podobnym terminie co ja a możesz napisać jeszcze ile masz zdjęć? Mi właśnie brakuje takich strzałów jak u Ciebie, najdroższe u mnie to wciąż te za 1,88 USD.
Odpowiedz
Może pozgadujemy? Smile Statystycznie rzecz biorąc, to powinien mieć z 1000. Biorąc pod uwagę atak sodów, przyjmuję, że kolega jest lepszy od statystyki, stawiam na 500 Smile
Odpowiedz
Ktoś jeszcze pokusi się o zgadywanie, czy podać odpowiedź? Smile
Odpowiedz
(2019-07-02, 16:44:17)Chris11 napisał(a): Ktoś jeszcze pokusi się o zgadywanie, czy podać odpowiedź? Smile

300
Odpowiedz
(2019-07-02, 17:09:59)dzejdzi napisał(a): 300

Dobra, nie będę trzymał w niepewności. Icon_wink 
U kolegi Freta widać stockowe doświadczenie, bo niemalże trafił.

Na chwilę obecną mam dokładnie 455 wypocin. Smile
W najbliższym czasie może dotrę do 500, ale potem już za bardzo nie będę miał co wrzucać.
Odpowiedz
Potem urlop i kolejne wrzuty Smile
Odpowiedz
Właśnie w ostatnim zdaniu miałem dopisać, że po urlopie jeszcze może coś dorzucę, ale bez szału... A potem posucha.
Będę już tylko odcinał kupony od tego, co do tej pory wrzuciłem. Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2019-07-02, 17:55:35)Chris11 napisał(a): Właśnie w ostatnim zdaniu miałem dopisać, że po urlopie jeszcze może coś dorzucę, ale bez szału... A potem posucha.
Będę już tylko odcinał kupony od tego, co do tej pory wrzuciłem. Icon_cheesygrin

chyba karteczki, z których za 10 lat skleisz sobie kuponik na darmowe piwo w biedronce Icon_wink
______________
:twisted:
Odpowiedz
Patrząc na to, co dzieje się z cenami w biedronce to może okazać się, że nie będzie mnie stać. Icon_cheesygrin ...nawet na darmowe. Smile

A tak nawiązując trochę do tematu miłych zaskoczeń, to właśnie brakuje mi jednego pobrania, żeby przekroczyć magiczną setkę zielonych.
Miłe to o tyle, że pierwotnie zakładałem, że przy dobrych wiatrach ten moment nastąpi w okolicach grudnia.
Ciekaw jestem, po jakim czasie u Was pojawiła się pierwsza setka.
Odpowiedz
(2019-07-02, 20:27:55)Chris11 napisał(a): Patrząc na to, co dzieje się z cenami w biedronce to może okazać się, że nie będzie mnie stać. Icon_cheesygrin ...nawet na darmowe. Smile

A tak nawiązując trochę do tematu miłych zaskoczeń, to właśnie brakuje mi jednego pobrania, żeby przekroczyć magiczną setkę zielonych.
Miłe to o tyle, że pierwotnie zakładałem, że przy dobrych wiatrach ten moment nastąpi w okolicach grudnia.
Ciekaw jestem, po jakim czasie u Was pojawiła się pierwsza setka.

piszesz o setce dziennie ? WoW Gratulacje Smile Icon_eek Icon_mrgreen
______________
:twisted:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 57 gości