Problemy techniczne Shutterstock
(2017-03-09, 13:49:10)guteksk7 napisał(a): Znowu surykatki, ja pie***le. Co oni znowu kombinują

Już działa Icon_razz

U mnie było tak wczoraj wieczorem ,,ok,25/30 min tylko surykatki  a jak sie w końcu stronka otworzyła to była niekompletna i 0 kasy na liczniku.. omal zawału nie dostałamSmile Icon_mrgreen
Odpowiedz
Ale żeby o 2$ zawału dostawać....
Odpowiedz
(2017-03-09, 17:04:17)spyman napisał(a): Ale żeby o 2$ zawału dostawać....

u Oxy to już było pewnie ze $2000 Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2017-03-09, 18:29:25)GregorK napisał(a): u Oxy to już było pewnie ze $2000 Icon_cheesygrin

Dwójka była ale tyle zer to nie naliczyłamSmile
Odpowiedz
(2017-03-09, 16:29:31)oxygenka napisał(a): U mnie było tak wczoraj wieczorem ,,ok,25/30 min tylko surykatki  a jak sie w końcu stronka otworzyła to była niekompletna i 0 kasy na liczniku.. omal zawału nie dostałamSmile Icon_mrgreen

Ejjj też tak miałem, blady się zrobiłem jak tauzeny zniknęłyIcon_razz
Odpowiedz
Znikające zdjęcia to jakaś tragedia, sprzeda się a za chwilę pokazuje że nie ma takiego zdjęcia, za 5 minut znowu jest, potem znika na parę godzin, tragediaaaaaa
Odpowiedz
Raczej jako taka ciekawostka niż faktyczny problem bo w sumie guzik mi to przeszkadza;]
Sprzedałem dziś pewne zdjęcie z nowości, pierwszy raz....i po odświeżaniu strony raz pokazuje że sprzedało sie na wschodnim wybrzeżu stanów a raz że na zachodnim wybrzeżu;]
Odpowiedz
Bo klient jest ze wschodu ale aktualnie przebywa na zachodzie.
Odpowiedz
U mnie jak zeszło coś w PL to najpierw wyskakiwała nazwa jakiejś mniejszej miejscowości a dopiero później skonkretyzowali na Warszawę, też taka malusia ciekawostka Icon_razz
Odpowiedz
Co macie jak klikniecie w jakąś miniaturkę w Active Images? Bo mnie przenosi do Submit Images... Icon_frown Jak natomiast kliknę w sam napis "Active Images" to przenosi mnie poprawnie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 60 gości