Problemy techniczne Shutterstock
wrocily wszystkie, no ale co to sie tam stanelo?
Odpowiedz
Wróciło tak jak było, a myślałem ze będę musiał to na nowo wgrywać.
Odpowiedz
U mnie jak na razie na stronie widnieje "6 active clips and images" ale sety są i jak kliknę na swoje imię i nazwisko to pokazuje się całe portfolio,to już jakiś postęp.Trzeba czekać.
Na MicrostockGroup ludzie piszą że te problemy zaczęły się już kilka dni temu
Odpowiedz
obiecywali, że od września będzie lepiej jest lepiej, lepiej podaj wiadro.

pewnie zatrudnili informatków odpowiedzialnych za cudownie sprawne działanie z iStocka.
spodziewam się, że to niestety przedśmiertne drgawki, jeszcze ze 25 razy będą jaja a potem zgon.
Odpowiedz
Wszystko wróciło do normy ale ciekawe na jak długo?
Odpowiedz
dostałem list z przeprosinami i prośbą o cierpliwość.

wszystko wróciło czy na długo, nie jestem przekonany
bardzo chciałbym się w mojej ocenie mylić
Odpowiedz
Znamienne, że proszą o cierpliwość a nie obiecują poprawy.
Odpowiedz
Znowu coś się dzieje. Wysłane zdjęcia trafiają w niebyt. Nie widać ich w Approval Status, maile tez nie przyszły Icon_sad A w Submit images, znikło 70 zdjęć czekających na wysłanie. To już dawno przestało być zabawne.
Odpowiedz
jest jak jest, zgon coraz bliżej, nie ogarną tego 100 milionów rozwala serwery i programistów. U mnie wszystko zaakceptowali, ale jeden z serii zawisł i tak już trzeci dzionek sobie dynda
Odpowiedz
Też dziś nie mogłem otworzyć zdjęć wgranych w 'Submit Images' - jakby nic tam nie było. Udało się to otworzyć dopiero poprzez wgranie jednego kolejnego zdjęcia 'Upload'. Wgrałem to zdjęcie i klik w 'Next' i wszystkie 'Submit Images' się pokazały.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 60 gości